×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Alaska

Alaska to firmą, której nasz sklep myśliwski jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Na ofercie dolasu.pl znajdziecie pełną gamę ubrań myśliwskich i akcesoriów myśliwskich tego fińskiego producenta. Co roku wprowadzamy nowości, a idea ubierania się na cebulę, tak popularna wśród skandynawskich myśliwych, w ubraniach Alaska sprawdza się znakomicie.

Kurtki myśliwskie Alaska to głownie świetnie wykonane, nieszeleszczące przy poruszaniu się modele całoroczne. Wśród flagowych modeli znajdziemy kurtkę myśliwską Alaska Superior, dostępną tak samo jak model Alaska Extreme Lite w pięciu różnych wersjach kolorystycznych ( zieleń, brąz, dwa rodzaje kamuflażu i wersja snów ).

Kurtki myśliwskie Alaska to również ocieplane modele idealne na zasiadkę lub polowania w zimowe dni i wieczory. Na taką pogodę nasz sklep myśliwski rekomenduje kurtkę Alaska Tundra, którą możecie nabyć również w wersji na polowania zbiorowe Alaska Tundra Blaze 3D.
Dla miłośników kamuflażu mamy świetną, całoroczną kurtkę myśliwską Alaska Performance w kamuflażu pixelowym.
Na lato mamy ofertę mocnej i wytrzymałej kurtki Alaska Ranger Green, gdzie domieszką 35% bawełny sprawia, że kurtka świetnie oddycha w cieplejsze dni.

Alaska w swojej ofercie nie zapomina również o polujących Dian. W ofercie znajdują się taliowane kurtki myśliwskie dopasowane do kobiecej figury. Rekomendujemy kurtki Apex Lady lub Alaska Superior Lady w klasycznej zieleni.

Oczywiście prawie wszystkie modele kurtek myśliwskich Alaska mają również odpowiednie spodnie. Całość można kupić w atrakcyjnej cenie jako komplet. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki komplety ubrań myśliwskich Alaska lub odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu dla myśliwych w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się