×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Szelki

Szelki myśliwskie to drobny, ale dla wielu Nemrodów i fanów outdooru nieodzowny dodatek do odzież myśliwska. Szelki utrzymują spodnie myśliwskie na właściwej wysokości. Przy okazji sprawiają, że włożona w nie koszule myśliwskie nie wysuwa się na wierzch. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć eleganckich szelek do spodni z charakterystycznymi myśliwskimi motywami. Proponujemy szelki myśliwskie renomowanych producentów, takich jak Alaska, Harkila czy Niggeloh. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szelki do spodni dla Nemrodów i fanów outdooru

W czasie polowania nic nie powinno zakłócać naszego komfortu. Zsuwające się spodnie potrafią być zmorą, dlatego wielu myśliwych nie wyrusza w teren bez ulubionego paska. Świetną alternatywą dla paska do spodni są szelki.  Jeszcze lepiej spełniają swoją funkcję, pewnie zapobiegając uciążliwemu zsuwaniu się spodni. Są rozwiązaniem wygodnym i sprawdzonym, a ponadto świetnie się prezentują. W ostatnich latach znów są w modzie. Sięgają po nie trendsetterzy, zwłaszcza w eleganckich i casualowych kreacjach. W świecie myśliwych i miłośników aktywności na świeżym powietrzu szelki od dawna nie tracą na popularności. Są stałym elementem ubrania myśliwskiego, który równie dobrze sprawdza się w łowisku, jak i na spotkaniach braci łowieckiej. Ubrania myśliwskie to nasza specjalność. Oferujemy zapewniające optymalne trzymanie spodni, eleganckie modele, w tym na guziki oraz na żabki, a także szelki idealne na polowania zbiorowe. Jest w czym wybierać!

Oferta w sklepie dolasu.pl

Jeśli interesują Państwa szelki myśliwskie, nasza oferta powinna okazać się dla Państwa satysfakcjonująca. Jednym z naszych bestsellerów są elastyczne szelki duńskiej marki Harkila. Ze względu na sposób mocowania pasują do każdych spodni ze szlufkami na pasek. Posiadają pełną regulację długości. Wartym uwagi produktem marki Harkila są także praktyczne szelki myśliwskie z pokrowcem na lornetkę. Polecamy zwrócić uwagę również na innych producentów, w tym znanych, równie wysoko cenionych marek Alaska i Niggeloh. Pamiętajcie że jest to również świetny prezent dla myśliwego. Nasz sklep myśliwski oferuje również bony podarunkowe. Możecie kupować w naszym sklepie internetowym dolasu.pl lub odwiedzić nas w salonie sprzedaży w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się