×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Percussion

Myślę, że francuskiego producenta ubrań myśliwskich Percussion nikomu przedstawiać nie trzeba. Świetnie wykonane i przystępne cenowo kurtki, spodnie i inna odzież myśliwska. Kurtki myśliwskie Percussion to sprawdzone produkty dla wymagających dlatego kurtki dla myśliwych Percussion bronią się same. Wysokiej jakości membrana, dobre materiały i technologie sprawdzają się w łowisku. Nasz sklep myśliwski jest dystrybutorem tego producenta i posiadamy pełną rozmiarówkę ich produktów.

Kurtki myśliwskie Percussion na polowanie

Ta francuska firma już od wielu lat gości na wieszakach w naszym sklepie myśliwskim. Ciekawe rozwiązania i staranne wykonanie koresponduje z atrakcyjnymi cenami. Flagowym modelem oferowanym zarówno w klasycznej zieleni jak i w jaskrawym kamuflażu dedykowanym na polowania zbiorowe jest kurtka myśliwska Grand Nord. Kurtki myśliwskie Percussion posiadają oczywiście membranę i sąwodoodporna a także ocieplane grubym polarem. To samo dotyczy spodnie tego modelu. Wysokie spodnie ogrodniczki Percussion to idealne spodnie na zimę.

Lżejsze kurtki dla myśliwych Percussion

Jeśli szukacie coś lżejszego na jesień i zimę proponujemy Wam kurtkę Sologne Skintane. Oczywiście również z wodoodporną membraną lub kurtkę myśliwską Normandię z wypinaną kamizelką. Francuscy myśliwi tak samo jak Polacy bardzo lubią polowania zbiorowe, szczególnie polowania na zwierzynę grubą. Percussion oferuje na polowania zbiorowe wodoodporną kurtkę softshellową Wolf lub ciekawe modele kurki dla myśliwych Lynx. Inne kurtki myśliwskie Percussion to modlę letnie. Idealne do polowania na lisy lub polowanie na zwierzynę drobną.

Letnie ubranie dla myśliwych.

Letnie polowania w tym polowania na kozła to często podchód gdzie przy większych temperaturach lepiej mieć lżejszą kurtkę. Percussion oferuje kurtkę Tradition, która jest impregnowana DWR. Ta substancja zabezpiecza przed wchłanianiem wody i brudu. Służy tez jako idealna ochrona przed insektami. Nasz producent oferuje również szeroką gamę czapek, rękawiczek, stuptutów i polarów myśliwskich. Jeśli szukacie zestawu, czyli kurtki i spodni myśliwskich tego samego modelu Percussion zajrzyjcie na naszą podstronę zestaw ubrań myśliwskich Percussion. Oczywiście w nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również ubrania myśliwskie innych, sprawdzonych producentów. Pamiętajcie, że jeśli zakup się Wam nie spodobał to na jego zwrot macie 21 dni.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się