×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Noże Stepland

Sa takie artykuły, których myśliwi potrzebują na każdym polowaniu. Oczywiście nie mówimy tu o takich rzeczach jak odzież myśliwska czy kalosze terenowe. Noże Stepland to poręczne i dedykowane nemrodom koziki. Składane ostrza wykonane z nierdzewnej stali bardzo dobrze sprawdzą się w łowisku. Z powodzeniem możemy również wykorzystać noże Stepland poza polowaniem. Modele które oferuje sklep myśliwski dolasu.pl z pewnością zmieszczą się w kieszenie spodni czy plecaka. Składane i poręczne modele charakteryzują się solidnym wykonaniem.

Noże Stepland w sklepie dolasu.pl

Ta marka posiada w swojej ofercie nie tylko noże myśliwskie. Szeroka gama produktów z tej firmy w kategorii akcesoria myśliwskie daje nam ciekawą ofertę. Parawany i czatownie idealne do polowania na pióro. Do tego pokrowce na broń długą a także wabiki kaczek HD. Modele z ruchomymi skrzydłami a także wizualizacja modeli kruków i gołębi. Noże Stepland jak widać to drobny wycinek oferty tego producenta. Ciekawą propozycją są narzuty maskujące. Idealne na polowania z zasiadki w różnym terenie. Oczywiście kamuflaż zimowy jest również dostępny. Ostatnim działem w ofercie są akcesoria typu pies myśliwski. Różnego typu otoki i smycze a także kamizelki dla psów. W ofercie mamy do wyboru zarówno wzmocnione kamizelki dla psów chroniące przed szablami dzika jak i modele odblaskowe.

Akcesoria myśliwskie i stołki na polowanie

Noże Stepland to również świetny wybór jeśli prezent dla myśliwego jest Waszym celem. Noże to akcesoria, które myśliwi lubią mieć ale i często gubią. Sklep myśliwski dolasu.pl daje Wam szeroką ofertę różnego rodzaju produktów dla myśliwych. Kufry i pokrowce na broń są równie ważne jak książki myśliwskie. To dzięki nim możemy rozbudować swoją łowiecka wiedzę. Poznajemy również naszą historię i czytamy o polowaniach w dalekich krajach i dawnych wiekach. Stołki myśliwskie przydadzą się nam na polowaniach zbiorowych a odzież grzejąca sprawdzą się podczas jesienno-zimowych łowów. Termosy i torby myśliwskie zabieramy ze sobą podczas każdego wyjścia do lasu tak samo Tak samo jak latarki myśliwskie. Sklep dla myśliwych dolasu.pl ma dla Was wszystko to czego potrzebujecie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się