×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Buty myśliwskie

Buty myśliwskie

Buty myśliwskie to specyficzna odmiana butów trekkingowych przeznaczonych do poruszania się po wymagającym terenie. Oferowane przez nas buty dla myśliwych to obuwie gwarantujące bardzo dobrą przyczepność, ochronę przed twardymi kamieniami i korzeniami wystającymi z ziemi oraz niezrównany komfort. Większość z nich to obuwie wyposażone w opatentowaną membranę GORE-TEX®, która skutecznie chroni przed przemoczeniem i jednocześnie zapewnia doskonałą oddychalność. Nasz asortyment to m.in. buty myśliwskie takich marek, jak Demar, Hanwag, Harkila, Jahtijakt czy Meindi. Polecamy wszystkim amatorom polowań i innych outdoorowych aktywności!

Buty trekkingowe i trapery dla myśliwych

Buty myśliwskie to jedna z naszych specjalności. Znajdą u nas Państwo buty trekkingowe i trapery dla myśliwych, ale też dla wędkarzy, miłośników sztuki survivalu i wszystkich tych, którym nie obce są różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Wiemy, jak ważne w terenie jest odpowiednio dobrane obuwie, dlatego możemy zapewnić, że w kategorii „Buty myśliwskie” nie ma przypadkowych produktów. Stawiamy na buty zaufanych marek. W większości jest to wysokie obuwie wykonane ze skóry i odpowiednio wzmocnione, tak by dobrze stabilizować stopę i oferować pewność każdego kroku. Zwracamy szczególną uwagę na podeszwę buta. Włączamy do asortymentu wyłącznie buty z podeszwami zapobiegające ślizganiu się. To ważne, by mieć dobrą przyczepność i nie narażać się na kontuzje. Nie ma nic bardziej frustrującego niż polowanie zakończone bolesnym urazem powstałym w wyniku upadku...

Komfort przede wszystkim

Niezależnie czy w grę wchodzą łowy, czy wypad do lasu na kilka dni, nic nie powinno zaburzać naszego poczucia komfortu. Buty dla myśliwych, które znajdą Państwo w naszym sklepie, to obuwie stworzone z naciskiem na wygodę. Wysokie wiązania zapobiegają przemieszczaniu się stopy wewnątrz buta. Komfort dodatkowo zwiększają wkładki dostosowujące się do anatomicznej budowy stopy. Dzięki zastosowaniu doskonałej gatunkowo skóry i licznym wzmocnieniom dostępne w naszej ofercie buty trekkingowe i trapery chronią stopę przed „niespodziankami”, z jakimi zawsze musimy liczyć się w terenie, w szczególności przed kamieniami i korzeniami. Nasze buty myśliwskie nie zawiodą Państwa również przy skrajnie niekorzystnych warunkach pogodowych. Zastosowana w nich membrana GORE-TEX® zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza obuwia, jednocześnie umożliwiając odprowadzanie potu na zewnątrz pod postacią pary wodnej. Buty z GORE-TEX® to gwarancja komfortu termicznego w każdych warunkach.

Najlepsi producenci

Demar, Hanwag, Harkila, Jahtijakt czy Meindi – buty myśliwskie m.in. tych producentów znajdą Państwo w naszym sklepie. Obuwie, które wprowadzamy do asortymentu, pochodzi z pewnych źródeł, jest wykonane z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. To wytrzymałe buty na wiele sezonów – trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym świetnie wyglądające. Jeśli zależy Państwu na przetestowanym w terenie, docenionym przez myśliwych i outdoorowców oraz odznaczającym się najkorzystniejszym stosunkiem ceny do jakości, nasza oferta Państwa nie zawiedzie. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się