×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Gateway

Nowa marka w naszym sklepie to duński Gateway1, czyli głównie ocieplane kalosze myśliwskie. Sklep myśliwski dolasu.pl to sprawdzone i wysokiej jakości ubrania myśliwskie. Dlatego zdecydowaliśmy się na dołączenie do naszej oferty tej duńskiej marki. Gateway1 to nowoczesne rozwiązania technologiczne i przekrój oferty, która zadowoli każdego myśliwego. Nasz nowy partner, który jest już na półkach sklep dla myśliwych dolasu.pl to nie tylko kalosze myśliwskie. To również wysokiej jakości i sprawdzone buty myśliwskie. Wodoodporna membrana i zaawansowane technologie to wygoda w łowisku i niezależność od pogody. Dlatego ocieplane kalosze myśliwskie to teraz buty, które każdy myśliwy mieć powinien.

Gateway1 czyli jak wybrać kalosze myśliwskie?

Modele kaloszy dla myśliwych tego duńskiego producenta to naprawdę górna półka tego rodzaju produktów. Jeszcze 10 lat temu zimowe wyjście na polowanie w kaloszach było nie do pomyślenia. Buty te kojarzyły się z wiosenno-letnim obuwiem, na czas opadów i roztopów. Przy tym było postrzegane jako dość chłodne i mało przyjemne dla stopy. Obecnie ocieplane kalosze myśliwskie to standard. Nasz duński producent Gateway1 oferuje je w szerokim spektrum modeli. Możemy wybierać od bardzo ciepłych, które są dedykowane nawet do minus 60 stopni Celsjusza. Kolejne to modele ocieplane różnej grubości warstwami neoprenu. Grubość neoprenu waha się od 7mm do 4mm a to przekłada się na izolację naszych nóg. Do tego dochodzą grubsze i wzmacniane podeszwy. Specjalny rodzaj gumy zachowuje swoją plastyczność i przyczepność do podłoża nawet podczas mrozu.

Ocieplane kalosze myśliwskie i technologie

Japońska guma to specjalna technologia, która pozwala na wzmocnienie butów Gateway1 przy jednoczesnym zachowaniu ich bardzo dobrej elastyczności. Patent polega na wielowarstwowej gumie w którą wlaminowana jest specjalna, metalowa siatka. Pozwala to na znaczące wzmocnienie konstrukcji buta. Również cztero warstwowa podeszwa to kolejny krok w celu uczynienia ocieplane kalosze myśliwskie Gateway1 numerem jeden wśród tego typu butów. Dobra izolacja od podłoża, specjalne mieszanki i podeszwa 4x4 Arrow Deep Grip. Ten rodzaj podeszwy nie tylko zachowuje dobrą plastyczność na mrozie ale również bardzo dobrze izoluje od zimna. Testowane w skandynawskim zimnie kalosze na pewno świetnie sprawdzą się również w polskich łowiskach. Pełną ofertę znajdziecie oczywiście w sklep myśliwski dolasu.pl

Gateway1 i buty myśliwskie

Znana, duńska firma to oczywiście nie tylko ocieplane kalosze myśliwskie. To także bardzo dobrze zaprojektowane i nowoczesne buty trekkingowe. Szereg modeli o różnej wysokości cholewki i buty z nowoczesnym systemem sznurowania na pewno spodobają się naszym myśliwym. W butach dla myśliwych Gateway1 zastosowano oczywiście nowoczesne membrany. Buty są wodoodporne i jednocześnie oddychają. Zapewnia to duży komfort przy dłuższym podchodzie i wykorzystywaniu butów do trekkingu. Wkładki zapamiętujące kształt stopy, wzmocnienia i stabilizacje śródstopia i wiele innych rozwiązań to właśnie buty duńskiej firmy dostępne w sklep myśliwski dolasu.pl

Jak dbać o ocieplane kalosze myśliwskie?

To że o buty trzeba dbać bo wtedy będziemy w nich dłużej chodzić pisaliśmy nie raz. Jak dbać o buty trekkingowe to również możecie przeczytać na blog dolasu.pl . Co zrobić, żeby kalosze dla myśliwych służyły nam równie długo? Wbrew pozorom nie jest to zwykły kawałek gumy który można wrzucić pod kran. Oczywiście należy ten rodzaj butów dobrze umyć po każdym użyciu w błocie i wodzie. Należy również przesuszyć wkładki. Ale jak zadbać o gumę? mamy do tego specjalny preparat. Zapobiega on największemu wrogowi kaloszy, czyli promieniowaniu UV. ten rodzaj promieniowania utlenia gumę. Sprawia, że zewnętrzna część kalosza odbarwia się i robi się słabsza. Dlatego po każdym umyciu kaloszy myśliwskich warto spryskać je specjalną odżywką Gateway1. Wchłonie się ona w niewidoczne pory gumy i zapobiegnie utlenianiu. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu dolasu.pl w Piasecznie pod Warszawą.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się