×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie dla Dian

Coraz większa liczba polujących Dian w naszym kraju sprawia, że rozszerza się również oferta kurtek myśliwskich dla pań. W sklepie myśliwskim dolasu.pl mamy szeroką ofertę skandynawskich ubrań dla myśliwych w tym ubrań damskich. Modele firm ubrań myśliwskich  Anar, Alaska, Harkila czy Seeland skrojone idealnie do kobiecej sylwetki pasują do każdego rodzaju polowań a także świetnie sprawdzają się niezależnie od warunków pogodowych. 

Kurtki myśliwskie dla Dian – komfort i bezpieczeństwo podczas polowań

Diany jak i pozostali myśliwi biorący udział polowaniu zbiorowym muszą mieć ubranie z charakterystycznymi, jaskrawymi wstawkami, które są wyraźnie widoczne dla innych kolegów po strzelbie. Jaskrawe kolory są niewidoczne dla zwierząt a nam zapewniają bezpieczeństwo. Świetne kurtki dla Dian na polowania zbiorowe oferuje fińska firma Hirvas, z których my rekomendujemy model Hirvas Blaze Lady. Oczywiście w ofercie naszego sklepu dla myśliwych znajdują się również całe komplety ubrań dla myśliwych na polowania zbiorowe. 

Z czego wykonane są kurtki myśliwskie dla Dian?

Nowoczesna kurtka myśliwska to nie tylko świetnie pasujące, wygodne i funkcjonalne ubranie ale także technika, która została zaprzęgnięta w służbę człowieka. Wodoodporne i wiatroszczelne membrany nie tylko chronią przed deszczem i śniegiem ale także przed wiatrem. Bardzo dobrze odprowadzają wilgoć od ciała, dzięki czemu nie marźniemy. Ocieplenia materiału, sztuczny puch, impregnaty materiału to wszystko sprawia, że świetnie czujemy się w łowisku niezależnie od warunków atmosferycznych. Przemyślane kieszenie, odpinany kaptur z usztywnionym daszkiem, zapinane szczeliny wentylacyjne, ściągacze to rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność ubrań myśliwskich.

Kurtki myśliwskie dla Dian – bogata oferta w dolasu.pl

Ubrania na zasiadkę, na polowanie szwedzkie czy też na zbiorówkę a może na prawdziwe zimowe polowanie po białej stopie? Taką ofertę znajdą polujące panie w ofercie naszego sklepu. Fińskie modele Superior Lady, świetne kurtki Magga LigiCamo z nowoczesnym, pixelowym kamuflażem, ciepłe modele Vigdis Lady lub Expedition Down Lady to cały przekrój modeli, które sprawdzą się w naszych warunkach klimatycznych i polskich łowiskach. Oczywiście do każdej kurtki myśliwskiej dla Dian posiadamy również spodnie myśliwskie tego samego modelu, a także pełen pakiet akcesoriów ubraniowych jak czapki, rękawiczki czy też bielizna termalna lub polarowa. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się