×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka

Noże Vern

Kolejna seria noży myśliwskich dostępna w naszym sklepie. Noże Vern to wysokiej jakości produkty idealnie nadające się na polowanie. Staranne wykonanie, wysokiej jakości stal z ostrzami pokrytymi teflonem. Znakomicie nadają się na prezent dla myśliwego. W naszej ofercie znajdziecie również noże innych producentów takich jak EKA i Morakniv tak więc jest w czym wybierać.

Noże Vern dla myśliwych

Nóż dla myśliwego to nie tylko urządzenie do patroszenia zwierzyny. Noże są niezbędne przy pracach gospodarskich jak i przy drobnych naprawach na ambony myśliwskie. Można nim również wspomóc sie przy posiłku. Nasz sklep myśliwski poleca fantastyczną żywność liofilizowana. Można ją bez problemu zjeść na ambonie i nie potrzebujemy dodatkowych naczyń a opakowanie wystarczy zalać gorącą wodą z termosu. Noże Vern możemy użyć do wykonania pastorału z gałęzi. W ofercie mamy także zestaw i patroszenia i sprawiania zwierzyny. W zestawie mamy aż trzy różne i specjalistyczne noże do sprawiania zwierzyny. Ten zestaw pozwoli nam rozprawić się z tuszą już w łowisku.

Akcesoria w sklepie dolasu.pl

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest skoncentrowany na ubraniach myśliwskich oraz butach trekkingowych. Posiadamy bardzo szeroką ofertę tych produktów a nasz duży magazyn zapewnia dostępność rozmiarów. Kupowanie przez internet jest naprawdę bardzo proste. Bez problemy dzięki tabelom rozmiarów możemy dopasować odpowiednią wielkość produktu do budowy swojego ciała. Jeśli szukacie odpowiednich produktów to nasz sklep myśliwski na pewno będzie dla Was odpowiednim miejscu. Noże Vern to jeden z tysięcy produktów które w naszym sklepie na Was czekają. Zapraszamy do odwiedzenia dolasu.pl

Noże Vern na polowanie

Idąc na polowanie należy pamietać aby zabrać ze soba wszystkie niezbędne akcesoria myśliwskie. My rekomendujemy zabrać plecak do którego zmieszczą się wszystkie drobiazgi. Koniecznie należy zabrać latarkę, do tego oczywiście kanapkę i termos. Dobierając niezbędny ekwipunek pamiętajmy aby nie było nam za cieżko. No i koniecznie zabierzcie ze sobą noże Vern. Polowanie z podchodu czy też zbiorówki wymagają podejścia i przemierzania długich kilometrów w łowisku. Pomożemy Wam dobrać niezbędny asortyment.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się