×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zimowe kurtki myśliwskie

Jako specjaliści od ubrań dla myśliwych posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę takich produktów jak zimowe kurtki myśliwskie. Oczywiście kurtki dla myśliwych to szeroka gamą produktów, które mają różne przeznaczenie. Odzież myśliwska zawiera technologie które w nich zastosowano i porę roku do której są dedykowane. Jedną z większych grup kurtek myśliwskich są modele które przeznaczmy na zimowe polowania, czy to z podchodu, czy z zasiadki.

Zimowe kurtki myśliwskie z membraną

Zimowe kurtki myśliwskie prawie zawsze posiadają membranę, która zapewnia im wodoszczelność i oddychalność.  To ważne elementy wpływające na komfort termiczny. Klasyczne modele zimowe kurtki myśliwskie są dodatkowo lekko ocieplone, dzięki czemu nie krępują ruchów. Najbardziej popularne modele w naszej ofercie to kurtki dla myśliwych takich producentów jak Harkila, Alaska i Seeland. Co ważne część kurtek myśliwskich na zimę produkujemy do rozmiaru 64. Więcej takich dużych rozmiarów znajdziecie na stronach plus size. Fińska firma Alaska produkuje modele kurtek myśliwskich w różnych wersjach kolorystycznych. I tak model zimowej kurtki Tundra, możecie kupić w klasycznej zieleni, kamuflażu BlindMax HD oraz kolorze białym BlindTech Snow.

Kurtki dla myśliwych na zbiorówki

Zimowe kurtki myśliwskie na polowania zbiorowe to w naszym sklepie dla myśliwych dolasu.pl duża pozycja i sporo zajętych wieszaków. Jak wiadomo musimy zadbać o własne bezpieczeństwo i być widoczni. Dlatego kurtki dla myśliwych na polowania zbiorowe posiadają minimum 70% powierzchni w jaskrawych kolorach. Są ona i tak niewidoczne dla zwierząt ale świetnie widzą je nasi koledzy po strzelbie. Ciepła kurtka Grand Nord Orange Percussion jest tego dobrym przykładem, a także model wspomnianej już firmy Alaska Tundra Blaze3D Orange. Polowania zbiorowe odbywają się w różnych warunkach i łowiskach. Dlatego warto być przygotowanym na niespodziewane opady deszczu lub śniegu.

Zimowe kurtki myśliwskie na zasiadkę

Kolejną grupą kurtek, będą naprawdę grube, mocno ocieplane modele na zasiadkę. Zimowe kurtki myśliwskie ocieplamy Primaloftem, posiadają oczywiście membrany i są przygotowane na siarczyste mrozy. Rekomendujemy Wam parę kurtki dla myśliwych tego typu. Na pewno numerem jeden jest kurtka zimowa Visent Harkila lub Norfell Insulated Harkila wyposażona w membranę specjalnie zaprojektowaną dla myśliwych, czyli nie szeleszczącą przy poruszaniu się. Membrana HWS, czyli Harkila Weather System to perełka wśród membran. Jest cicha i bardzo dobrze chroni przed deszczem i śniegiem. Sprawdzi się przy wabienie dzików czy też polowanie na zwierzynę grubą.

Kurtki grzejące na polowanie

Jeśli chcecie być niezależni od warunków pogodowych i nie nosić grubych i ocieplanych kurtek pozostaje Wam wypróbowanie nowości myśliwskie.  Tam znajdziecie najnowsze rozwiązania na sezon polowań.  Wśród nich znajdziecie kurtki ogrzewane włóknami grzejącymi i zasilane z powberbanków noszonych w specjalnej kieszeni. Wystarczy, że naciśnięcie guzik i włókna zaczynają grzać, robi się wtedy naprawdę ciepło. W naszej ofercie znajdziecie kurtki grzejące firmy Nordic Heat oraz model grzejący Heat Harkila. Sterujesz go za pomocą aplikacji z telefonu komórkowego.

Zimowe kurtki myśliwskie dla Dian

Oczywiście sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie również kurtki dla  myśliwych płci pięknej czyli Dian. dedykowane na polowania zimowe. Kurtka dla Dian North Lady ocieplana Thinsulate z wodoodporną membraną, czy kurtka Hawker Quilt Lady to pozycje na których warto zawiesić oko. Nie zapominaj, że jako sklep myśliwski specjalizujący się w ubraniach myśliwskich mamy w swojej ofercie również zimowe komplety myśliwskie.  Kupując kurtkę i spodnie tego samego modelu robisz to zwykle taniej.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się