×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zimowe kurtki myśliwskie

Jako specjaliści od ubrań dla myśliwych posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kurtek dla myśliwych. Oczywiście kurtki myśliwskie to szeroka gamą produktów, które mają różne przeznaczenie, technologie które w nich zastosowano i porę roku do której są dedykowane. Jedną z większych grup kurtek myśliwskich są te przeznaczone na zimowe polowania, czy to z podchodu, czy z zasiadki.

Zimowe kurtki myśliwskie prawie zawsze posiadają membranę, która zapewnia im wodoszczelność i oddychalność a dzięki temu komfort termiczny. Klasyczne modele zimowych kurtek myśliwskich są dodatkowo lekko ocieplone, dzięki czemu nie krępują ruchów. Najbardziej popularne modele w naszej ofercie to ocieplana kurtka Helt Seeland, produkowana do rozmiaru 64. Fińska firma Alaska produkuje modele kurtek myśliwskich w różnych wersjach kolorystycznych. I tak model zimowej kurtki Tundra, możecie kupić w klasycznej zieleni, kamuflażu BlindMax HD oraz kolorze białym BlindTech Snow.

Jeśli szukacie zimowej kurtki myśliwskiej na polowania zbiorowe to w naszym sklepie dla myśliwych również znajdziecie ciekawe propozycje. Jak wiadomo musimy zadbać o własne bezpieczeństwo i być widoczni. Dlatego kurtki na polowania zbiorowe posiadają minimum 70% powierzchni w jaskrawych kolorach. Są ona i tak niewidoczne dla zwierząt ale świetnie widzą je nasi koledzy po strzelbie. Ciepła kurtka Grand Nord Orange Percussion jest tego dobrym przykładem, a także model wspomnianej już firmy Alaska Tundra Blaze3D Orange.

Kolejną grupą kurtek, będą naprawdę grube, mocno ocieplane modele myśliwskie typowo na zasiadkę. Kurtki te, często ocieplane Primaloftem, posiadają oczywiście membrany i są przygotowane na siarczyste mrozy. Rekomendujemy Wam parę kurtek dla myśliwych tego typu. Na pewno numerem jeden jest kurtka zimowa Visent Harkila lub Norfell Insulated Harkila wyposażona w membranę specjalnie zaprojektowaną dla myśliwych, czyli nie szeleszczącą przy poruszaniu się.

Jeśli chcecie być niezależni od warunków pogodowych i nie nosić grubych i ocieplanych kurtek pozostaje Wam wypróbowanie nowości, czyli kurtek ogrzewanych włóknami grzejącymi i zasilanymi powberbankiem noszonym w specjalnej kieszeni. Wystarczy, że naciśnięcie guzik i włókna zaczynają grzać, robi się wtedy naprawdę ciepło. W naszej ofercie znajdziecie kurtki grzejące firmy Nordic Heat oraz model grzejący Heat Harkila. Ten ostatni jest sterowany za pomocą aplikacji z telefonu komórkowego.

Oczywiście sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie również kurtki dla Dian dedykowane na polowania zimowe. Kurtka dla Dian North Lady ocieplana Thinsulate z wodoodporną membraną, czy kurtka Hawker Quilt Lady to pozycje na których warto zawiesić oko. Nie zapominaj, że jako sklep myśliwski specjalizujący się w ubraniach myśliwskich mamy w swojej ofercie również zimowe komplety myśliwskie, wtedy kupujesz kurtkę i spodnie tego samego modelu.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się