×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie w kamuflażu

Ubrania myśliwskie z kamuflażem stały się popularne wśród polskich myśliwych na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Sam kamuflaż myśliwski przez ten czas przeszedł sporą ewolucję. Od prostych kresach, poprzez kamuflaż Mossy Oak, aż po kamuflaże pixelowe różnych typów.

Kurtki myśliwskie z kamuflażem pozwalają. Nam na bardziej skuteczny podchód i zlanie się z tłem lasu. Są wykorzystywane nie tylko przez myśliwych ale również przez fotografów przyrody czy fanów survivalu. W kurtkach myśliwskich z kamuflażem możemy polować o każdej porze roku.

W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znajdują się zimowe kurtki z kamuflażem, takie jak ocieplane modele Alaska Tundra BlazeHD, Alaska Raptor MS, czy idealna na polowania zbiorowe Percission Grand Nord. Jeśli szukacie całorocznych kurtek myśliwskich z kamuflażem pixelowym to posiadamy szereg funkcjonalnych modeli. Dłuższa kurtka myśliwska Alaska Performance lub bardziej dopasowany do ciała model Alaska Kodiak z windstopperem. Jeśli szukacie ubrań myśliwskich z górnej półki to modele Harkila Lynx czy Seeland Hawker Prym są w naszym sklepie myśliwskim również dostępne.

W ofercie naszego sklepu nie zapominamy oczywiście o Dianach. Dla polujących pań znajdziemy na naszych półkach świetną kurtkę myśliwską Apex Lady BlindTech Invisible firmy Alaska, czy dedykowaną na polowania zbiorowe Hirvas Blaze Lady.
Należy pamietać, że najlepiej posiadać komplet, czyli spodnie i kurtkę w takim samym kamuflażu. Jeśli szukacie takiego rozwiązania to zapraszamy do zakładki komplety myśliwskie w kamuflażu.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się