×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Strzelectwo

Strzelectwo

Każdy myśliwy powinien doskonalić swoje umiejętności na strzelnicy. Jest to wymóg nie tylko bezpieczeństwa na polowaniu ale również etyki łowieckiej. Konkurencje śrutowe i kulowe pozwalają nam sprawnie operować bronią. Aby strzelać na strzelnicy, a dotyczy to nie tylko myśliwych, musimy posiadać ochronniki słuchu. Te urządzenia chronią nasze uszy a ich bardziej zaawansowane modele pozwalają jednocześnie na bezproblemową rozmowę. 

Jak wiemy broń należy przenosić w odpowiednich futerałach na broń, których szeroką ofertę znajdziecie w naszym sklepie myśliwskim. Kolejną pozycją, ważna szczególnie w konkurencjach śrutowych jest czapka z daszkiem. Nie powinnismy zapominać również o akcesoriach do czyszczenia broni a także o wiedzy teoretycznej, którą możemy doskonalić z licznych pozycji książkowych dostępnych w naszym sklepie. 

Jeśli szukacie kamizelki strzeleckiej, to ich szeroki wybór jest dostępny na stronach naszego internetowego sklepu myśliwskiego. Możecie również przyjechać do naszego salonu myśliwskiego w Piasecznie i przymierzyć wybrane przez Was ubrania myśliwskie

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się