×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Strzelectwo

Każdy myśliwy powinien doskonalić swoje umiejętności na strzelnicy. Strzelectwo to pasjonujący i jednocześnie wymagający sport i hobby. Jest to wymóg nie tylko bezpieczeństwa na polowaniu ale również etyki łowieckiej. Konkurencje śrutowe i kulowe to strzelectwo myśliwskie. Trening na strzelnicy pozwala nam sprawnie operować bronią. Aby strzelać na strzelnicy, a dotyczy to nie tylko myśliwych, musimy posiadać ochronniki słuchu. Te urządzenia chronią nasze uszy a ich bardziej zaawansowane modele pozwalają jednocześnie na bezproblemową rozmowę.

Strzelectwo myśliwskie

Jak wiemy broń należy przenosić w odpowiednich futerałach na broń, których szeroką ofertę znajdziecie w naszym sklepie myśliwskim. Kolejną pozycją, ważna szczególnie w konkurencjach śrutowych jest czapka z daszkiem. Jest to konieczne przy spadających resztkach rzutków przy bażancie. Strzelectwo myśliwskie wymaga posiadania nie tylko broni i amunicji. Nie powinnismy zapominać również o akcesoriach do czyszczenia broni a także o wiedzy teoretycznej, którą możemy doskonalić z licznych pozycji książkowych dostępnych w naszym sklepie.

Ubrania na strzelnicę

Jeśli szukacie kamizelki strzeleckiej, to ich szeroki wybór jest dostępny na stronach naszego internetowego sklepu myśliwskiego dolasu.pl. Możecie również przyjechać do naszego salonu myśliwskiego w Piasecznie i przymierzyć wybrane przez Was ubrania myśliwskie. Strzelectwo wymaga odpowiedniego ubrania o czym należy pamiętać. Na strzelnicę zakładamy ubranie w którym będziemy się dobrze i swobodnie czuć. Nie zapomnijmy również o plecaku. Musimy znaleźć w nim miejsce na amunicję, okulary strzeleckie czy też przybory do czyszczenia broni. Pamiętajmy o tym jak ważne są okulary strzeleckie. Po pierwsze chronią oczy, szczególnie jeśli strzelamy z broni krótkiej.

Strzelectwo w czasach obecnych

Popularność strzelectwo w ostatnich czasach rośnie bardzo szybko. Liczba ludzi których widzimy na strzelnicach wzrosła kilkukrotnie. Droga do pozwolenia na broń sportową lub broń kolekcjonerską znacznie się skróciła. Strzelanie z broni krótkiej czy też długiej możliwe jest nawet na strzelnicach zamkniętych o długości toru 25 metrów. Z braku takich miejsc jak strzelnice myśliwskie na otwartym powietrzu spotykamy tam tłumy. Ciężko znaleźć czas w którym możemy przestrzelać broń.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się