×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska z daszkiem

Nakrycie głowy to niezwykle ważny element ubioru każdego myśliwego. Aby zapewnić sobie pełen komfort, należy odpowiednio dopasować odzież i akcesoria do panujących warunków atmosferycznych. Czapki myśliwskie z daszkiem są zakładane zarówno wiosną, jak i latem, a także jesienią. Gwarantują ochronę przed słońcem, wiatrem oraz w ograniczonym stopniu zapewniają komfort termiczny. Są też niezbędne na strzelnicy myśliwskiej przy konkurencjach rzutek. 

Czapki myśliwskie z daszkiem – szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo czapki z daszkiem nawiązujące do motywów myśliwskich. Oferujemy m.in. modele wykonane z materiałów syntetycznych i naturalnych. Pełna możliwość regulacji obwodu sprawia, że czapka wyróżnia się uniwersalnością. Na szczególną uwagę zasługują myśliwskie czapki bawełniane, wełniane, sztruksowe, a także modele wykonane ze skóry. W trakcie szczególnie upalnych dni proponujemy siatkowane czapki myśliwskie zapewniające wentylację. Wszystkie egzemplarze charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zachowują pierwotny wygląd przez długi czas, bez względu na częstotliwość użytkowania.

Czapki myśliwskie z lampką i pozostałe modele

W naszej ofercie znajdują się również czapki myśliwskie z daszkiem wyposażone w lampkę. Włącznik i wyłącznik oświetlenia znajduje się z boku czapki, natomiast źródło światła jest w daszku. Są to modele idealne do patroszenie, oświetlają miejsce pracy pozostawiając wolne ręce. Ponadto w sklepie można znaleźć damskie i męskie czapki strzeleckie, które kolorem są dopasowane do oferowanych w naszym sklepie myśliwskim kamizelek strzeleckich. Na chłodniejsze dni oferujemy również wełniane czapki z daszkiem z dodatkową ochroną uszu. Jeśli wybieramy się na zbiorówkę w cieplejszy dzień to w ofercie mamy również czapki charakteryzujące się kontrastowymi barwami. Sprawdź również nasze kapelusze myśliwskie!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się