×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska z daszkiem

Nakrycie głowy to niezwykle ważny element ubioru każdego myśliwego. Aby zapewnić sobie pełen komfort, należy odpowiednio dopasować odzież i akcesoria  myśliwskie do panujących warunków atmosferycznych. Czapka myśliwska z daszkiem jest zakładana zarówno wiosną, latem, a także jesienią. Gwarantują ochronę przed słońcem, wiatrem oraz w ograniczonym stopniu zapewniają komfort termiczny. Są też niezbędne na strzelnicy myśliwskiej przy konkurencjach rzutek. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroka gamę produktów myśliwskich z tej grupy. Na wszelki pytania które możecie mieć odnoście naszej oferty odpowie nasz dział sprzedaży.

Czapka myśliwska z daszkiem wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo czapka myśliwska z daszkiem nawiązujące do motywów myśliwskich. Oferujemy m.in. modele wykonane z materiałów syntetycznych i naturalnych. Pełna możliwość regulacji obwodu sprawia, że czapka wyróżnia się uniwersalnością. Na szczególną uwagę zasługują myśliwskie czapki bawełniane, wełniane, sztruksowe, a także modele wykonane ze skóry. W trakcie szczególnie upalnych dni proponujemy siatkowane czapki myśliwskie zapewniające wentylację. Wszystkie egzemplarze charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zachowują pierwotny wygląd przez długi czas, bez względu na częstotliwość użytkowania. Czapka to świetny prezent dla myśliwego.

Czapka myśliwska z lampką i pozostałe modele

W naszej ofercie znajdują się również czapka myśliwska z daszkiem wyposażone w lampkę. Włącznik i wyłącznik oświetlenia znajduje się z boku czapki, natomiast źródło światła jest w daszku. Są to modele idealne do patroszenie, oświetlają miejsce pracy pozostawiając wolne ręce. Ponadto w sklepie można znaleźć damskie i męskie czapki strzeleckie, które kolorem są dopasowane do oferowanych w naszym sklepie myśliwskim kamizelek strzeleckich. Na chłodniejsze dni oferujemy również wełniane czapki z daszkiem z dodatkową ochroną uszu. Jeśli wybieramy się na zbiorówkę w cieplejszy dzień to w ofercie mamy również czapki charakteryzujące się kontrastowymi barwami. Sprawdź również nasze kapelusze myśliwskie!

Jak dobrać rozmiar?

Większość modeli czapka myśliwska z daszkiem ma rozmiar uniwersalny. Pasek, który stanowi rodzaj ściągacza jest regulowany i można dopasować jego długość do obwodu głowy. To wygodne rozwiązanie, które nie ogranicza nas do konkretnego rozmiaru czapki. Nie ma również obawy że czapka spadnie z naszej głowy lub porwie ją wiatr. Pozostałe czapki mają rozmiar odpowiadający obwodowi naszej głowy. Dlatego dobranie rozmiaru jest dość proste, musicie jednak mieć do tego centymetr.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się