×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Koszule myśliwskie

Koszula dla myśliwego mimo że pewnie sobie nie uświadamiamy jest ważniejsza od kurtki myśliwskiej lub polara. Bo przecież koszulę zakładamy zawsze. Do lamusa odchodzą siermiężne, grube i mało estetyczne koszule flanelowe. Obecnie koszule myśliwskie oferowane przez sklep dolasu.pl to szeroki wybór pięknych modeli nie tylko na polowanie.

Koszule myśliwskie Harkila.

Nie da się ukryć, że ta duńska firma ma obecnie największą ofertę koszul myśliwskich nie tylko w naszym sklepie dla myśliwych. Mówimy tutaj nie tylko o takich modelach koszul myśliwskich jak Pajala, która wykonana jest z świetnej bawełny. Koszula Pajala dostępna jest w ponad siedmiu wersjach kolorystycznych. Do tego sklep mdolasu.pl oferuje również damską koszulę myśliwska Pajala. Kolejnym modelem koszuli dla myśliwych Harkila jest Newton. Tutaj znajdziemy znacznie bardziej kraciaste wzory. Te modele są też trochę cieńsze niż koszula Pajala.

Koszule dla Dian Harkila.

Dian Harkila koszule są naprawdę idealnie skrojone i cieszą się dużym uznaniem wśród Dian. Na lato rekomendujemy cienką i przewiewną damską koszulę Selja. Ciekawym modelem koszuli myśliwskiej dla Dian jest model Herlet Tech. Ten model producent nasączył specjalną substancja, która chroni przed insektami, komarami i kleszczami dlatego należy do naszych ulubionych.

Antykleszczowe koszule dla myśliwych

Nowoczesne koszule myśliwskie Harkila oferują ciekawe rozwiązania, idealne na dzisiejsze czasy. Wszyscy wiemy jak groźna jest borelioza. Harkila oferuje koszulę dla myśliwych, której materiał jest nasączony Tanatexem. Dzięki temu nie straszne są nam kleszcze, meszki i komary. Model Trail z długim rękawem ma zresztą więcej zalet. Jest to typowa koszula techniczna. Szybko schnie, oddycha, nie gniecie się i jest idealna na upały. Ten model występuje również w wersji dla pań. Damska koszula myśliwska Trail ma te same zalety co model dla panów.

Koszule myśliwskie Seeland.

Seeland to marka produkowana przez tego samego, duńskiego producenta co znana Harkila. Ma za to jedną niepodważalna zaletę. Produkty Seeland są zdecydowanie tańsze niż Harkila. Koszule Seeland wyprodukowano z bawełny i to najwyższej jakości. Koszule techniczne z poliestru lub innych, sztucznych materiałów. Bardzo popularną koszula myśliwską jest Range, wykonany z bawełny. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Oczywiście ten popularny model jak koszula dla myśliwych Range Lady, występuje w wersji dla Dian.

Koszule myśliwskie na codzień.

Myśliwego poznamy nie po tym, że nosi sztucer czy bocka. Przecież na codzień nie paradujemy z bronią. Łowiectwo to styl życia, a więc i styl ubierania się. Dlatego sklep dolasu.pl oferuje koszule, które możemy nosić przy każdej okazji. Do tych modeli poza wspomnianymi powyżej należą modele koszul dla myśliwych takich firm jak Percussion, Skogen, czy Verney Carron. Koszule dla myśliwych posiadają eleganckie wstawki z zamszu na ramionach czy łokciach. Haftowane wizerunki zwierzyny na kieszeniach też dodają naszym modelom szyku i podkreślają naszą przynależność. Oczywiście koszule myśliwskie są równie często kupowane jak koszulki myśliwskie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się