×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Koszule myśliwskie

Koszula dla myśliwego to jeden z najważniejszych i najczęściej kupowanym elementów garderoby myśliwskiej. Koszule flanelowe, bawełniane, z domieszką sztucznych materiałów, ciepłe i szybkoschnące - mamy ich dla Was bardzo dużo, na różne pory roku i okazje. 

Klasyczna koszula myśliwska

Utarło się, że klasyczna koszula dla myśliwego musi być zielona, ale to już na szczęście dawno i nieprawda. Wystarczy spojrzeć na koszule Pajala Harkila Red Autumn czy też koszule Pajala Harkila Red Check aby zobaczyć jak piękne, kolorowe i żywe są obecnie myśliwskie koszule. Te modele to akurat ciepłe, flanelowe koszule myśliwskie rekomendowane na chłodniejsze dni. Nie lubicie czerwieni? No to mamy dla Was koszule myśliwska Eide Harkila i to w rozmiarach do 5XL! Oczywiście w ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl posiadamy również koszule Seeland, FjallRaven czy Percusiion. Jeśli szukacie myśliwskich koszul technicznych to polecamy Wam koszule Hawker wykonaną z nylonu i spandexu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również koszule na Safarii.

Koszule dla Dian

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką ofertę ubrań dla Dian. W tej ofercie znajdują się również koszule. Do tej grupy zaliczamy elegancką koszulę dla Dian Lancaster . Na lato oferujemy serię cienkich koszul myśliwskich Selja, które obejmuje trzy serie kolorystyczne. Koszule dla Dian są taliowane i dopasowane do kobiecej sylwetki.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się