×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Harkila

Czapki myśliwskie Härkila to kultowe produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Skandynawska marka zajmuje się produkcją odzieży dla myśliwych od 1985 roku, kiedy założono pierwszą szwalnię w mieście Västra Götaland w południowej Szwecji. Aktualnie jej działalność obejmuje dystrybucję odzieży myśliwskiej, w tym czapki myśliwskie Härkila w ponad 50 krajach.

Czapki myśliwskie Härkila – zróżnicowana oferta idealna dla każdego myśliwego

Ze względu na długą obecność na rynku i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pochodzi z aktywnego myślistwa, marka Härkila oferuje swoim klientom jedną z najbardziej zróżnicowanych ofert, jeżeli chodzi o czapki myśliwskie. Są to różne fasony produktów, rozmiary i materiały wykonania i różna kolorystyka. Dzięki temu można nabyć czapki myśliwskie Harkila idealne do potrzeb każdej osoby, która pasjonuje się myślistwem.

Czapki myśliwskie Härkila – stworzone z myślą o polowaniu

Czapki myśliwskie Härkila, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to modele, które znakomicie sprawdzają się w trakcie polowania. Takimi produktami są na przykład czapki myśliwskie Härkila Wildboard Pro Light. Są to czapki z daszkiem, a to, co rzuca się od razu w oczy, to specyficzny, pomarańczowy kolor. Odcień ten jest znakomitym rozwiązaniem, które sprawia, że jest się widocznym dla innych uczestników polowania nawet w gęstym lesie. Co więcej, kolor ten jest obojętny dla zwierzyny, dlatego nie będzie jej odstraszał. Do tego czapki myśliwskie Härkila Wildboar Pro Light wyposażone są w światło umieszczone na daszku. Jest ono przydatne do oświetlania miejsca patroszenia oraz sprawdzania ambony. 

Czapki myśliwskie Härkila do polowania w trudnych warunkach

Najlepszym czasem na rozpoczęcie polowania są godziny poranne. Taka pora, szczególnie podczas zimy, wiąże się z niskimi temperaturami. Czapki myśliwskie Härkila pozwalają dobrze przygotować się do takich warunków. Pomaga w tym szczególnie cienka kominiarka Lynx AXIS MSP, która wykonana jest w 100% z poliestru, a jej powierzchnia pokryta jest Polygiene Finish. Takie rozwiązanie sprawia, że pokrycie neutralizuje ludzki zapach. Oprócz tego czapka myśliwska Härkila Lynx AXIS MSP znakomicie wtapia się w otoczenie, wpływając na lepszy kamuflaż.

Czapki myśliwskie Härkila w sklepie dolasu.pl

Czapki myśliwskie Härkila oferujemy w różnych rozmiarach, kolorach, a także fasonach, co sprawia, że niemal każdy myśliwy może znaleźć czapkę, która spełni jego wymagania i sprawdzi się w trakcie polowania. Sklep dolasu.pl jest obecny na rynku od ponad 10 lat. Ten czas pozwolił zebrać doświadczenie umożliwiające kontakt z klientem na wysokim poziomie, dostosowując się do jego potrzeb. 

To właśnie dzięki temu oferta dolasu.pl jest tak zróżnicowana i można w niej znaleźć, na przykład czapki myśliwskie Härkila. Warto zaznaczyć, że każdy klient ma 21 dni na odstąpienie od umowy kupna, co jest bardzo wygodną opcją w przypadku, gdy czapka myśliwska okaże się nieodpowiednia. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się