×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Harkila

Czapka myśliwska Harkila to seria kultowych produktów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Skandynawska marka zajmuje się produkcją odzieży dla myśliwych od 1985 roku, kiedy założono pierwszą szwalnię w mieście Västra Götaland w południowej Szwecji. Aktualnie jej działalność obejmuje dystrybucję odzieży myśliwskiej, w tym czapki dla myśliwych Harkila w ponad 50 krajach. Szeroka gamą modeli gdzie znajdziemy czapki na polowanie zbiorowe i klasyczne czapki mające podkreślić naszą pasję.

Czapka myśliwska Harkila idealna dla każdego myśliwego

Ze względu na długą obecność na rynku i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie marka Harkila oferuje swoim klientom jedną z najbardziej zróżnicowanych ofert. Dotyczy to zarówno ubrań myśliwskich jak i czapek dla myśliwych Harkila.  Są to różne fasony produktów, rozmiary i materiały wykonania i różna kolorystyka. Dzięki temu czapka myśliwska Harkila idealnie pasuje do potrzeb każdej osoby, która pasjonuje się łowiectwem.

Czapki dla myśliwych Harkila stworzone z myślą o polowaniu

Czapka myśliwska Harkila, to odzież myśliwska na którą warto zwrócić szczególną uwagę. Harkila i Seeland to modele, które znakomicie sprawdzają się w trakcie polowania. Takimi produktami są na przykład czapki dla myśliwych Harkila, modele Wildboard Pro Light. Są to czapki z daszkiem, a to, co rzuca się od razu w oczy, to specyficzny, pomarańczowy kolor. Odcień ten jest znakomitym rozwiązaniem, które sprawia, że jest się widocznym dla innych uczestników polowania nawet w gęstym lesie. Co więcej, kolor ten jest obojętny dla zwierzyny, dlatego nie będzie jej odstraszał. Do tego czapki myśliwskie Harkila Wildboar Pro Light wyposażone są w światło umieszczone na daszku. Jest ono przydatne do oświetlania miejsca patroszenia oraz sprawdzania ambony myśliwskie.

Czapki myśliwskie Harkila do polowania w trudnych warunkach

Najlepszym czasem na rozpoczęcie polowania są godziny poranne. Taka pora, szczególnie podczas zimy, wiąże się z niskimi temperaturami. Czapki dla myśliwych Harkila pozwalają dobrze przygotować się do takich warunków. Pomaga w tym szczególnie cienka kominiarka Lynx AXIS MSP, która wykonana jest w 100% z poliestru, a jej powierzchnia pokryta jest Polygiene Finish. Takie rozwiązanie sprawia, że pokrycie neutralizuje ludzki zapach. Oprócz tego czapka myśliwska Harkila Lynx AXIS MSP znakomicie wtapia się w otoczenie, wpływając na lepszy kamuflaż. Jest to także świetna ochrona przed insektami.

Ubrania myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Wszytskie ubrania mysliwskie marki Harkila oferujemy w różnych rozmiarach i kolorach.  Mają one także różne fasony, co sprawia, że niemal każdy myśliwy może znaleźć czapkę, która spełni jego wymagania i sprawdzi się w trakcie polowania. Sklep myśliwski dolasu.pl jest obecny na rynku od ponad 10 lat. Ten czas pozwolił zebrać doświadczenie umożliwiające kontakt z klientem na wysokim poziomie, dostosowując się do jego potrzeb. Czapka myśliwska Harkila to jeden z produktów które rekomendujemy. Pamiętajcie, że świetnym dodatkiem do czapki są szaliki myśliwskie.

Oferta sklepu dolasu.pl

W naszej ofercie znajdziecie ubrania myśliwskie czołowych producentów. Skandynawscy gracze tacy jak Harkila, Seeland, Alaska, Anar czy FjallRaven a do tego Percussion, Graff i wiele innych marek. To właśnie dzięki temu oferta dolasu.pl jest tak zróżnicowana i można w niej znaleźć, na przykład czapki myśliwskie Harkila. Warto zaznaczyć, że każdy klient ma 21 dni na odstąpienie od umowy kupna, co jest bardzo wygodną opcją w przypadku, gdy czapka myśliwska okaże się nieodpowiednia. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu dolasu.pl. Czapka myśliwska Harkila czeka na Was.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się