×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Percussion

Ubrania myśliwskie z Francji, gdzie kultura łowiecka jest głęboko zakorzeniona i wielowiekowa. Sklep dla myśliwych dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę ubrań dla myśliwych Percussion. Solidnie wykonane, wodoodporne, atrakcyjne cenowo ubrania myśliwskie Percussion znalazły szereg nabywców na polskim rynku. Percussion oferuje kurtki myśliwskie, które w większości świetnie sprawdzą się podczas jesiennych i zimowych polowań.

Modele Percussion to oczywiście również spodnie myśliwskie, tworzące atrakcyjne cenowo myśliwskie zestawy ubrań.

Polary myśliwskie Percussion to elegancja i funkcjonalność a także możliwość wyboru z pośród wielu modeli. Na zimowe zasiadki Percussion oferuje ciepłe ubranie myśliwskie Grand Nord, z membraną i dodatkowym polarem. 

Jeden z bestsellerów francuskiego producenta to kalosze Ramboulliet, które świetnie nadają się do polowania od jesieni do późnej wiosny i są dodatkowo ocieplane 4mm neoprenem. 

Sklep dla myśliwych dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów dla myśliwych Percussion. Dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich mamy przygotowaną również ofertę hurtową.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się