×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Percussion

Percussion to ubrania myśliwskie z Francji, gdzie kultura łowiecka jest głęboko zakorzeniona i wielowiekowa. Sklep dla myśliwych dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę francuskie ubrania myśliwskie Percussion. Solidnie wykonane, wodoodporne i atrakcyjne cenowo ubrania myśliwskie znalazły szereg nabywców na polskim rynku. Francuska marka oferuje kurtki myśliwskie, które w większości świetnie sprawdzą się podczas jesiennych i zimowych polowań. Na pewno spodoba się Wam stosunek jakości do ceny i wybiór rozmiarów dostępnych w sklepie. Francuskie produkty możecie kupić naprawdę w atrakcyjnych cenach i są one dobrej jakości.

Francuskie ubrania myśliwskie Percussion

Polary myśliwskie z Francji to elegancja i funkcjonalność.  Jest to także możliwość wyboru z pośród wielu modeli i produktów oferowanych w naszym sklepie. Na zimowe zasiadki francuska firma oferuje ciepłe ubranie myśliwskie Grand Nord, z membraną i dodatkowym polarem. Jeden z bestsellerów francuskiego producenta to kalosze Ramboulliet, które świetnie nadają się do polowania od jesieni do późnej wiosny. Ten model kaloszy myśliwskich jest dodatkowo ocieplany i macie do dyspozycji aż 4mm neoprenu. Sklep dla myśliwych dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów i akcesoriów dla myśliwych Percussion. Dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich mamy przygotowaną szeroką i atrakcyjną ofertę hurtową na produkty Percussion.

Odzież myśliwska w dolasu.pl

Nasz sklep myśliwski specjalizuje się w ubraniach myśliwskich na każdy rodzaj polowania. Dzięki naszym ubraniom i butom możecie spędzić dłuższy czas w lesie. Wybierając się na polowanie na lisy i na polowanie na daniele odzież myśliwska to ważny element wyposażenia myśliwego. Oferujemy Wam najbardziej znane marki na świecie. Poza Percussion możecie zobaczyć kolekcje takich marek jak Harkila, Seeland, Alaska i Fjallraven. Co roku otrzymujemy dwie kolekcje ubrań myśliwskich i są to oczywiście nowości sezonu. Pierwsza z nich przyjeżdza wiosną i są to ubrania na cieplejsze miesiące i na polowanie na koziołki. Drugą transzę produktów otrzymujemy od końca sierpnia i oczywiście prezentujemy je również na stronie internetowej dolasu.pl. Wtedy przyjeżdzają cieplejsze ubrania myśliwskie, które zakładamy na polowania zbiorowe i zasiadki jesienią i zimą. To samo dotyczy butów myśliwskich i kaloszy dla myśliwych. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu w Piasecznie koło Warszawy.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się