×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Bielizna Alaska

Bielizna termalna to ubranie które jest coraz częściej stosowana przez myśliwych. Przy ubraniach myśliwskich z membraną jest to całkowicie naturalne. Ciało się poci i wilgoć musi zostać odprowadzona od ciała. Jeśli to nie zostanie zrobione człowiek będzie marzł. Dlatego tak ważna jest bielizna Alaska. Dzięki zastosowaniu bielizna termalna Alaska będziemy mieć nie tylko komfort termiczny ale również dodatkową warstwę ochrony. Marka Alaska dobiera kolor swojej bielizny termalnej do koloru ubrań myśliwskich ze swojej oferty.

Bielizna Alaska z merynosa

Skąd bierze się wełna z merynosów i dlaczego tak dobrze się sprawdza? Owce rasy merynos żyją oryginalnie w górzystych terenach Antypodów. Panują tam dość ekstremalne warunki. Temperatura waha się od minus 20 do plus 30 stopni. A te zwierzęta świetnie je znoszą. Wełna jest gęsta ale jej włókna są bardzo cienkie. Dlatego z jednej strony chronią przed ziemnem i nie dają przegrzać organizmu zwierzęcia. Wełna merynosa potrafi pochłonąć do 35% wilgoci swojej masy. Bielizna Alaska z wełny merynosa ma również bardzo niskie przewodzenie cieplne. Dzięki temu dobrze kumuluje ciepło. Wełna jest antystatyczna więc nie czepia się do innych materiałów.

Bielizna termalna Alaska

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje bielizna Alaska głownie w kompletach. Koszulka z długim rękawem i kalesony są idealne na każde jesienno-zimowe polowanie. Sprawdzą się również podczas trekkingu i każdego rodzaju sportów zimowych. Czy to narciarstwo, czy jazda na łyżwach. Jazda konna w chłodniejsze dni i łowienie ryb z pod lodu. Jeśli szukamy ocieplacza pod spodnie motocyklowe to również świetnie nam się to sprawdzi. Co ważne przy polowaniu z podchodu jak już pisaliśmy bielizna świetnie odprowadzi wilgoć. Jeśli szukacie czegoś cieplejszego to w ofercie Alaska znajdują się bluzy typu Hoodie. To klasyczne bluzy z wełny merynosa, które dodatkowo posiadają kaptur.

Bielizna dla Dian

Oczywiście tak jak dla nemrodów posiadamy również pełną ofertę ubrań dla polujących pań, czyli Dian. Oferta dla Dian obejmuje serię bielizny termalnej Alaska zarówno klasycznej jak i z wełną merynosa. Ubrania dla Dian są specjalnie taliowane tak aby dopasować je do kobiecej sylwetki. Ubrania dla Dian w ofercie naszego sklepu to szeroka oferta produktów. Jeśli macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się