×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pies myśliwski

Czworonożni kompani często towarzyszą nam podczas łowów. Pies myśliwski bierze udział w polowaniach od wieków, a ich pomoc jest nieoceniona. Pies na polowaniu pełni szereg ról.  Od zaganianie zwierzyny, tropienia postrzałków czy przynoszenie ustrzelonego drobnego ptactwa. Podkładanie psów to również ważna kategoria kynologia łowiecka. Niniejsza kategoria jest całkowicie poświęcona czworonożnym myśliwskim. Znajdą w niej Państwo kamizelki odblaskowe dla psów, obroże odblaskowe, smycze zaciskowe i wiele, wiele więcej przydatnych akcesoriów dedykowanych różnym rasom psów.

Pies myśliwski w łowisku

Współpraca z psem myśliwskim przynosi wiele korzyści.  Zanim jednak zabierzemy czworonoga na polowanie, musimy najpierw zadbać o jego trening, a następnie o akcesoria. Jednym z najważniejszych elementów są kamizelki odblaskowe dla psów, które sprawiają, że pies jest widoczny, nawet na większą odległość. Doskonałym wyborem są kamizelki z Kevlarem, które chronią pupila przed zabłąkanym śrutem lub przed szablami dzika. jest to bardzo ważne jeśli pies myśliwski na dziki bierze udział w polowaniu. Do najpopularniejszych akcesoriów dla psów myśliwskich należą również obroże odblaskowe i smycze.

Pies na polowaniu i akcesoria

Dużą popularnością cieszą się smycze zaciskowe. Należy pamiętać o tym, że smycz zaciskowa powinna posiadać blokadę zapobiegającą przyduszaniu psa. Duży asortyment wysokiej jakości tego typu produktów ma polska firma 2Wolfs.  Specjalizuje się w galanterii skórzanej i ma szeroką ofertę dla podkładacze psów oraz pies myśliwski. Oczywiście smycze zaciskowe z blokadą posiada m.in. dostępna w naszym sklepie smycz zaciskowa 2Wolfes Forest. Inne akcesoria dla czworonogów, jakie znajdują się w naszym asortymencie, to m.in. maty przeznaczone dla czworonogów, w tym maty ochronne do samochodu.

Podkładanie psów

Jak ważne są psy w nagance wiemy dobrze. Posokowce, w tym posokowce hanowerskie świetnie sprawdzają się w tej roli. Oczywiście do naganki możemy wykorzystywać również inne rasy psów. Pamiętając o pies myśliwski musimy również pamietać o naganiaczach i myśliwych. Odzież myśliwska jest tutaj równie ważna. Spodnie myśliwskie powinny chronić przed szablami dzika. Dla podkładanie psów polecamy całą serie ubrań myśliwskich Wildboar. Akcesoria z tego działu to oczywiście świetny prezent dla myśliwego posiadającego psa.

Pies myśliwski i polowanie na pióro

Polowanie na ptaki łowne ma bardzo długą tradycję. Do tego rodzaju polowań potrzebujemy psów, które będą znaczyły miejsce upadku strzelonego ptaka. Pies na polowaniu na pióro jest wręcz obowiązkowy. Dobrym przykładem psów do tego typu polowań jest wyżeł weimarski. Oczywiście nie tylko pies myśliwski musi się do takiego polowania przygotować. Również myśliwy powinien mieć kalosze myśliwskie i odpowiednie ubranie myśliwskie. Cały asortyment takich produktów znajdziecie oczywiście w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się