×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Całoroczne spodnie myśliwskie

Spodnie dla myśliwych to szeroka gamą produktów wśród których najczęściej kupowane są całoroczne spodnie myśliwskie. Uniwersalne zastosowanie i możliwość polowania zarówno jesienią jak i zimą to duży plus. Ta grupa odzież myśliwska jest jednym z bardziej popularnych części garderoby wśród myśliwych. Szeroka gamą zarówno kolorów jak i fasonów dostępna w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl sprawia, że myśliwi mają z czego wybierać.

Całoroczne spodnie myśliwskie w kamuflażu

Jeszcze dziesięć lat temu najchętniej kupowane spodnie dla myśliwych były w kolorze zielonym. Obecnie znacząco się to zmieniło. Pixelowy kamuflaż idealny tak naprawdę nie tylko na polowania z zasiadki ale i na ambony myśliwskie jest numerem jeden. Dobre firmy produkujące ubrania myśliwskie czyli Alaska, Harkila czy Seeland oferują również kamuflaż ale w jaskrawych kolorach. Oczywiście w posiadamy również pełne zestawy ubrań myśliwskich w kamuflażu. Możecie kupić całoroczne spodnie myśliwskie razem z kurtką tego samego modelu.

Spodnie dla myśliwych na zbiorówkę

Jesień i zima to czas polowań zbiorowych. Czasy kiedy myśliwi wiązali sobie wstążkę na ręku minęły na szczęście bezpowrotnie. Bezpieczeństwo na polowaniu to najważniejsza sprawa i widoczność na pewno je poprawia. Jaskrawe kolory na kurtkach i całoroczne spodnie myśliwskie to konieczność. Tym bardziej że widzące monochromatycznie zwierzęta i tak ich nie widzą. Tego typu spodnie posiadają w większości modeli szczeliny wentylacyjne. W cieplejsze dni otwieramy zamki a siatkowanie jest świetną ochroną przed insektami. W naszej ofercie mamy również wzmocnione spodnie dla podkładaczy psów. Specjalne wstawki z mocnego i certyfikowanego materiału chronią przed szablami dzików.

Jak dopasować ubranie myśliwskie

Oczywiście mamy stacjonarny sklep myśliwski gdzie możecie przyjechać i przymierzyć wszystkie ubrania myśliwskie. Ci z Was, którzy chcą dokonać zakupu przez nasz myśliwski sklep internetowy również nie będą mieli z tym problemu. Jeśli nie wiecie jak dobrać odpowiedni rozmiar zapewniam Was że nie jest to trudne. Najlepiej zmierzyć posiadana już kurtkę myśliwską i potem porównujemy te wymiary z danymi z tabeli rozmiarów. Pamietajmy, że te same rozmiary różnych producentów będą się trochę od siebie różnić. Dlatego zawsze sprawdzajcie nasze tabele rozmiarów. Oczywiście zakupiona odzież myśliwską można zwrócić lub wymienić. Pamiętajcie tylko żeby nie odrywać metek.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się