×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Nowe produkty

W sklepie myśliwskim nowości pojawiają się najczęściej dwa razy w roku. Pierwsze dostawy nowych produktów mają miejsce najpierw na wiosnę. Są to głownie produkty, takie jak odzież myśliwska, które będziemy wykorzystywali wiosną i latem. Kolejna porcja nowych produktów dla myśliwych przyjeżdza do sklepu myśliwskiego dolasu.pl jesienią. Są to artykuły na jesienne i zimowe polowania, czyli ulubioną porę myśliwych.

Nowości na polowanie

Sklep myśliwski dolasu.pl specjalizuje się w ubrania myśliwskie. To bardzo szeroka gama produktów, a do tego dochodzą jeszcze buty myśliwskie i oczywiście akcesoria dla myśliwych. Myśliwi bardzo lubią przychodzić do naszego sklepu i sprawdzać jakie nowości mamy. Duże firmy produkujące ubrania myśliwskie takie jak Harkila, Alaska, Seeland czy FjallRaven również wypuszczają nowości dwa razy do roku. My przywozimy je do naszego magazynu tak aby zapewnić naszym myśliwym pełną gamę rozmiarów oraz modeli.

Myśliwskie nowości na ten rok

Największa oferta nowych produktów dotyczy ubrań myśliwskich. Mamy tutaj zarówno ubrania myśliwskie na zbiorówki jak i najbardziej popularne całoroczne ubrania myśliwskie. Na zimowe zasiadki i podchód mamy specjalne, ciepłe ubrania ocieplane i z membraną. Buty myśliwskie również mają swoją specyfikę. Kalosze dla myśliwych obecnie mają dużo szersze zastosowanie niż kiedyś. Ocieplane neoprenem mają możliwość bezproblemowego zapewnienia komfortu termicznego również zimą. To samo dotyczy pozostałego asortymentu takiego jak rękawiczki, czapki czy polary myśliwskie. Nowości w naszym sklepie to oddzielny dział do którego zapraszamy.

Sklep myśliwski dolasu.pl

Nasz sklep dla myśliwych to nie tylko sprzedaż internetowa. W Piasecznie pod Warszawą posiadamy salon sprzedaży ubrań myśliwskich gdzie możecie przymierzyć wszystkie buty trekkingowe i ubrania. W naszej ofercie znajdziecie również nowości i szeroką ofertę produktów dla polujących pań. Diany mogą wybierać w szerokiej gamie myśliwskich produktów różnych marek. Kolejny, ciekawy dział naszego sklepu to odzież grzejąca. Jeśli marźniecie, spędzacie dużo czasu bez ruchu na zasiadce albo chcecie być przygotowani na zmianę pogody to jest to ubranie dla was. Włókna węglowe, które są zasilane power bankiem ogrzewają nas niezależnie od pogody. W naszym sklepie znajdziecie również akcesoria dla psów myśliwskich, czyli kynologia łowiecka a także świetnie żywność liofilizowana. Proste w przygotowaniu, smaczne i zdrowe. Zapraszamy was do działu nowości.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się