×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Komplety myśliwskie Seeland

Marka ubrań myśliwskich Seeland to produkt firmy Outfit International, doskonale znanej naszym myśliwym jako producent topowej marki Harkila. Ubrania dla myśliwych Seeland przebojem zdobywają szafy naszych myśliwych. Najwyższej jakości membrany i materiały, bardzo dobre wykonanie a co najważniejsze świetna funkcjonalność to właśnie marka Seeland.

Omawianie tej kategorii zaczniemy od ubrań zimowych dla myśliwych. W tej gamie Seeland ma również dużo do zaoferowania. Ocieplane ubranie myśliwskie z membraną Helt to bestseller wśród tegorocznych zakupów. Inne ubrania myśliwskie na zimę to ocieplane modele, oczywiście ze świetną, firmową, wodoodporną membraną Seetex. Ocieplany zestaw Climate Hybrid czy naprawdę ciepłe ubranie myśliwskie North 3in1 to kurtka myśliwska i spodnie w których na pewno nie zmarźniecie.

Oczywiście największą popularnością cieszą się całoroczne ubrania myśliwskie, jako najbardziej uniwersalna forma ubierania się w łowisku. W tej gamie produktów dla myśliwych możemy zaoferować ubranie Hawker Pine Green, czyli coś z softshella świetnie nadające się zarówno na zasiadkę jak również na polowanie z podchodu. Oczywiście membrana Seetex zapewnia wododporność i wiatroszczelność a jednocześnie dobrą wymianę powietrzną co redukuje pocenie się. Kolejną propozycją będzie zestaw myśliwski Key-Point, który również posiada membranę Seetex i jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów. Od małego rozmiaru 48 do dość dużego rozmiaru 64.

Jak w każdej marce oferowanej przez nasz sklep myśliwski, każdą kurtkę myśliwską Seeland oraz spodnie dla myśliwego Seeland można kupić oddzielnie. Oczywiście oferta będzie dużo bardziej obszerna niż w przypadku zestawów. Dla Dian, czyli naszych polujących pań mamy propozycję w postaci myśliwskiego ubrania North Lady. To lekko ocieplane ubranie z membraną świetnie sprawdzi się w łowisku od wczesnej jesieni do późnej wiosny. Na lato ciekawą propozycją będzie seria ubrań Hawker. Linia to idealnie nadaje się do polowań na kozła a także na wszystkie polowania od wczesnej wiosny do jesieni. Pamietajmy, że Seeland to nie tylko kurtki i spodnie myśliwskie. To także szeroka gama czapek myśliwskich, rękawiczek dla myśliwych oraz polarów myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się