×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Deski pod trofea

Trofea myśliwskie to ważny element kultury łowieckiej tak więc deski pd trofea cieszą się dużą popularnością. Wielu nemrodów nie wyobraża sobie bez nich wystroju swojego domu. Trudno też wyobrazić sobie bez nich domy myśliwskie działające w ramach poszczególnych kół łowieckich. W tej kategorii prezentujemy gustowne deski pod trofea – idealne na poroże kozła, pod oręż dzika etc. Proponujemy starannie wykonane, klasyczne materiały pod oręż, które nadadzą unikalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Klasyczne deski pod trofea

Zbierane trofea myśliwskie to ważna część łowieckiej pasji, spełniająca kilka ważnych funkcji. Trofea to jedyna w swoim rodzaju dekoracja, którą możemy efektownie przyozdobić ściany salonów, gabinetów czy domów myśliwskich. To także wspaniała pamiątka, przypominająca o odbytych polowaniach. Czaszki z porożem czy oręża dzików muszą być odpowiednio wyeksponowane, w czym pomagają deski pod trofea. Dzięki nim możemy efektownie prezentować trofea, nie martwiąc się o ich uszkodzenie.

Ręcznie wykonane deski pod trofea

Nasze drewniane deski pod trofea myśliwskie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane z wysokiej jakości drewna poprzez polską firmę mają swój styl. Produkowane ręcznie pięknie wyglądają na ścianach naszych myśliwskich domów. Posiadamy zarówno minimalistyczne, jak i rzeźbione, z bogatą ornamentyką. Oferowane przez nas produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Stawiamy na ręcznie wykonane produkty najwyższej jakości. Kupią Państwo u nas m.in. deski na poroże byka, kozła, a także pod oręż dzika. Dzięki nim Państwa trofea będą zawsze prezentować się okazale i zarazem estetycznie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Akcesoria w sklepie myśliwskim dolasu.pl

Deski pod trofea to jeden z tysiąca artykułów, które oferuje sklep myśliwski dolasu.pl. Specjalizujemy się w ubraniach myśliwskich ale w naszej ofercie znajdziecie obuwie myśliwskie i akcesoria dla myśliwych. Część naszej oferty, jak żywność liofilizowana, sprawdzi się również w turystyce. Jak każdy sklep myśliwski mamy swoją specjalizacje. Są nią niewątpliwie kurtki myśliwskie oraz spodnie dla myśliwych. Szeroka oferta i duży magazyn sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się