×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelki myśliwskie na strzelnicę

Jeśli szukasz ubrań myśliwskich, w naszym sklepie znajdziesz największy wybór. Do najpopularniejszych elementów garderoby dla osób posługujących się bronią należą kamizelki na strzelnicę. To klasyka w kategorii ubrań myśliwskich. Kamizelki strzeleckie są niezwykle praktyczne. Większość z nich posiada liczne kieszenie, które pomieszczą naboje i podstawowy ekwipunek, taki jak słuchawki, ręcznik, okulary strzeleckie. Niezależnie czy regularnie odwiedzają Państwo strzelnicę, czy są Państwo na etapie kompletowania stroju na polowania, nasza oferta powinna okazać się interesująca. Proponujemy produkty najlepszych producentów, takich jak Alaska, Harkila, Seeland, Fjallraven, Anar czy Demar. Zapraszamy na zakupy!

Praktyczne kamizelki strzeleckie z wieloma kieszeniami

Odpowiednie przygotowanie na polowanie to podstawa. Nie chodzi wyłącznie o broń, amunicję i niezbędne akcesoria, ale też o odzież i obuwie. Komfort podczas łowów jest niezwykle istotny. Wiemy o tym, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne ubrania myśliwskie, wygodne, wykonane z najlepszych materiałów i odznaczające się starannie zaprojektowanymi krojami. Do najczęściej poszukiwanych przez naszych klientów produktów odzieżowych należą kamizelki na strzelnicę. Tym, co je wyróżnia, jest ich funkcjonalność. Kamizelki na strzelnicę posiadają liczne kieszenie i przegródki, idealnie nadające się do przechowywania drobiazgów, które mogą przydać się na strzelnicy lub w terenie (kamizelki na strzelnicę to oczywiście popularny wybór również na polowanie). Kamizelki myśliwskie dostępne w naszym sklepie zapewniają wysoki komfort. Nie krępują ruchów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas intensywnych sesji na strzelnicy czy polowań. To przykład uniwersalnej odzieży, sprawdzającej się o każdej porze roku.

Kamizelki na strzelnicę i nie tylko

W naszym sklepie kupią Państwo kamizelki na strzelnicę i nie tylko. Najbardziej wymagającym Nemrodom polecamy znakomitą kamizelkę uznanej duńskiej marki Harkila, znanej z bezkompromisowej jakości. Kamizelka strzelecka Sporting posiada wstawki z bydlęcej skóry oraz pojemne, podwójne kieszenie na amunicję. Kieszenie na ramionach posiadają dodatkowo amortyzujące wstawki. Świetnym wyborem będzie również dwustronna kamizelka strzelecka Jahti Jakt, przeznaczona zarówno na strzelnicę, jak i na polowania zbiorowe (kamizelka posiada dwie strony: zieloną i intensywnie pomarańczową). Kamizelka strzelecka Jahti Jakt nie jest gruba. Doskonale nadaje się na wiosnę i lato. Posiada wiele praktycznych kieszeni. Oczywiście nie zapominamy też o Dianach. Paniom polecamy damskie kamizelki od marki Seeland dostępne w różnych kolorach. Oczywiście do kamizelki strzeleckiej, koniecznie należy zakupić czapkę z daszkiem, która jest wymagana np. podczas strzelania konkurencji bażanta. Wybór w naszym sklepie myśliwskim jest naprawdę szeroki!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się