×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska z membraną

W naszych warunkach klimatycznych ochrona głowy jest bardzo ważna, szczególnie jesienią i zimą. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest myśliwska czapka z membraną, chroniąca od deszczu, śniegu i wiatru. Co ciekawe czapki myśliwskie z membraną to nie tylko ciepłe modele czapek uszatek takich jak Alaska albo Grand Nord firmy Percussion ale również zwykłe czapki z daszkiem takie jak Lynx HWS Axis duńskiej Harkili. 

Jak powinna być wykonana dobra czapka myśliwska?

Czapka myśliwska musi być przede wszystkim wygodna i dopasowana do głowy. Nie może przesuwać się podczas szybkiego biegu. Jeśli posiada daszek to musi być on sztywny i nie opada. Solidne wykonanie i ściągacz to również podstawa charakteryzująca czapkę myśliwską. 

Czapki myśliwskie z membraną – jak są wykonane?

Membrany laminowane wielowarstwowe takie jakie są stosowane w ubraniach myśliwskich stosujemy również w czapkach dla myśliwych. Spełniają one dokładnie taką samą rolę, czyli sprawiają że czapka jest wodoodporna i jednocześnie odprowadza wilgoć od skóry. Jest to ważny proces, który sprawia że nie marzniemy. Miła w dotyku podszewka oraz zakładki które chronią uszy oraz krój dzięki któremu czapka nas nie uwiera i dobrze trzyma się głowy.

Jaką czapkę myśliwską z membraną wybrać?

Wiadomo, że z czapką jest jak butami. Musi być wygodna i idealnie pasować. Jeśli mamy spełnione te dwa warunki to czapkę dobieramy kierując się panującą na zewnątrz pogodą. W wiosenne dni kiedy możemy spotkać przelotny deszcz i raczej nie spodziewamy się wiatru, sprawdzą się czapki klasyczne takie jak Pro Hunter, Lynx, czy Moose Hunter. Na jesień i zimę rekomendujemy cieplejsze modele takie jak Driven Hunt czy Grand Nord. 

Czapki myśliwskie z membraną od dolasu.pl

Szeroka gama sprawdzonych w łowisku ubrań myśliwskich renomowanych skandynawskich producentów to wizytówka naszego sklepu dla myśliwych. Czapki myśliwskie z membraną to poza klasycznymi, letnimi czapkami, najczęściej kupowany rodzaj nakrycia głowy kupowany w naszym sklepie. Planując udział w polowaniu zbiorowym pamiętajmy, że nasz sklep oferuje również czapki z membraną na polowania zbiorowe, w których będziesz z daleka widoczny dla innych myśliwych a niewidoczny dla zwierzyny. Sprawdź również nasze kapelusze myśliwskie!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się