×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Seeland

Seeland tak samo jak Harkila należy do duńskiej firmy Outfit. Sklep myśliwski dolasu.pl jest autoryzowanym partnerem i sprzedaje produkty obu tych marek. Seeland oczywiście różni się od Harkili jako nieco tańsza opcja odzież myśliwska. Kurtki myśliwskie Seeland to ciekawa oferta na każdy rodzaj pogody i łowisko. Dwa razy w roku nasz sklep dla myśliwych otrzymuje kolejne serie produktów z kolekcji wiosennej a potem jesienno zimowej. Kurtki dla myśliwych Seeland to sprawdzone produkty, których szeroką ofertę znajdziesz na naszych stronach.

Kurtki myśliwskie Seeland z membraną

Ten rodzaj ubrań myśliwskich jest bardzo często kupowany przez myśliwych. Membrana w łowisku zabezpiecza przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Czy to polowanie na lisy na stogach czy polowanie na zwierzynę grubą kurtki dla myśliwych Seeland spełnią swoją rolę. Pamiętajmy, że membrana mimo szeregu swoich zalet sprawia, że kurtka lekko szeleści przy poruszaniu się. A że polscy myśliwi jako chyba jedyni w europie są na tym punkcie mocno przeczuleni, należy o tym pamietać. Jeśli chcemy zakupić odrazu kurtki myśliwskie Seeland ze spodniami dla myśliwych wtedy najlepiej poszukajcie komplety ubrań myśliwskich. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zimowe kurtki dla myśliwych Seeland

Jeśli chodzi o polowanie po białej stopie albo ogólnie zimowe zasiadki w mrozie to Seeland ma dla Was szeroką ofertę. Bardzo dobrze znany wszystkim zestaw Helt został uzupełniony o nowe modele kurtki myśliwskie Seeland. Climate Hybrid, Taiga czy North 3in1 to świetnie sprzedające się modele na zimowe polowanie. Oczywiście te wszystkie kurtki dla myśliwych Seeland posiadają również spodnie myśliwskie. Świetnie sprawdzą się również jako prezent dla myśliwego. Kurtka Vantage to z koleji model na polowania zbiorowe z jaskrawymi wkładkami. MOże również z powodzeniem używać go podczas polowanie na zające. Pamiętajcie, że modele odzieży Seeland to również duże modele dla większych Nemrodów. Część z kurtek występuje do rozmiaru 66. Możecie je znaleźć w naszej kategorii plus size.

Nowoczesne technologie i kurtki grzejące

Seeland poza tradycyjnymi modelami kurtek posiada również coś co dodatkowo wyróżnia tą markę. Kurtki myśliwskie Seeland ogrzewane włóknami węglowymi. Są one zasilane z powerbanków i zapewniają komfort termiczny niezależnie od pogody. Nasz sklep myśliwski posiada szeroką ofertę odzież grzejąca, ale Seeland ma ją również w swojej ofercie. Włókna węglowe czerpią energię ze źródła prądu i dzięki zamkniętej cyrkulacji powietrza utrzymują większą temperaturę przy ciele. To samo dotyczy innych produktów grzejących z których Seeland posiada jeszcze działającą na takiej samej zasadzie bieliznę.

Nasze marki ubrań myśliwskich

Jak dobrze wiecie sklep myśliwski dolasu.pl posiada bardzo szeroką ofertę ubrań myśliwskich. Oczywiście nie mogło wśród niej zabraknąć marki Seeland. Kurtki myśliwskie Seeland są coraz bardziej popularne. Na pewno wpływa na to fakt, że plasują się na średniej lub lekko wyższej półce cenowej. Do tego są starannie wykonane i co roku pojawia się sporo nowych modeli. Myśliwy znajdzie wśród nich kurtki dla myśliwych Seeland zarówno na zbiorówkę jak i na polowanie zbiorowe. W tych produktach spokojnie posiedzicie w zimny dzień na zwyżce a także pójdziecie na kozły latem. Jeśli szukacie sprawdzonych i ciekawych ubrań myśliwskich to zapraszamy Was do naszego sklepu dla myśliwych. Seeland na Was czeka.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się