×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Seeland

529,00 zł
Letnia kurtka przeciwdeszczowa, bardzo lekka i poręczna.  Dzięki temu, że jest wykonana z cienkiego materiału, można ją zwinąć i zmieści się w każdym plecaku. Kaptur można schować w kołnierzu.

Seeland, czyli młodszy brat lub siostra marki Harkila to duńskie ubrania produkowana przez firmę Outfit. Ubrania Seeland zyskują coraz większą popularność wśród polskich myśliwych a także ich oferta jest stale poszerzana. Jak wszystkie kurtki myśliwskie, również Seeland oferuje modele na każdą porę roku i warunki atmosferyczne a także rodzaj łowiska. 

Zimowe kurtki myśliwskie Seeland to bardzo ciekawe modele, które są również atrakcyjne cenowo. W naszym sklepie myśliwskim oferujemy kultowy już model Seeland Helt dostępny do rozmiaru 64, kurtka myśliwska North 3in1 oczywiście z membrana i polarową podpinką. Typowym modelem na zasiadkę jest kurtka Seeland Taiga

Jeśli szukacie kurtki na dynamiczne polowanie z podchodu to świetnym wyborem będzie kurtka Hawker Shell, na letnie polowanie, jeśli spodziewacie się deszczu to potrzebujecie kurtki z membraną Key Point Active

Dla polujących Dian proponujemy lekko ocieplaną kurtkę z membraną North Lady, dopasowaną do kobiecej sylwetki i posiada przedłużony stan dla ochrony nerek. Drugą propozycją będzie puchowa kurtka Hawker Quilt Lady, którą po zwinięciu możesz zmieścić w małym woreczku doliczonym do kurtki. W ten sposób możecie wrzucić kurtkę do plecaka i w razie załamania pogody szybko założyć. 

Jeśli szukacie spodni myśliwskich Seeland to oczywiście znajdziecie je w naszym sklepie myśliwskim, kupując zestaw ubrań myśliwskich Seeland możecie liczyć na atrakcyjną cenę. Oczywiście wszystkie te modele możecie zobaczyć w naszym myśliwskim sklepie stacjonarnym w Piasecznie. 

Jeśli szukacie modeli kurtek myśliwskich z membraną ze średniej półki to mamy dla Was bardzo duży wybór kurtek fińskiej firmy Alaska, francuskich kurtek z membraną Percussion, czy też trochę droższych kurtek Seeland. Jako największy sklep myśliwski z ubraniami w Polsce mamy specjalne działy, gdzie możecie dobrać kurtkę myśliwską w zależności od rodzaju polowania i pory roku.

Dwie, najbardziej popularne ostatnio kategorie to kurtki myśliwskie na zbiorówki oraz kurtki myśliwskie z kamuflażem. Wśród tych ostatnich coraz więcej zwolenników zdobywa kamuflaż pixelowy. Praktycznie do każdej z oferowanych przez nas kurtek możecie dopasować i dobrać odpowiednie spodnie dla myśliwych. Całość można kupić w atrakcyjnej cenie jako zestaw ubrań myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się