×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Seeland

Seeland, czyli młodszy brat lub siostra marki Harkila to duńskie ubrania produkowana przez firmę Outfit. Ubrania Seeland zyskują coraz większą popularność wśród polskich myśliwych a także ich oferta jest stale poszerzana. Jak wszystkie kurtki myśliwskie, również Seeland oferuje modele na każdą porę roku i warunki atmosferyczne a także rodzaj łowiska. 

Zimowe kurtki myśliwskie Seeland to bardzo ciekawe modele, które są również atrakcyjne cenowo. W naszym sklepie myśliwskim oferujemy kultowy już model Seeland Helt dostępny do rozmiaru 64, kurtka myśliwska North 3in1 oczywiście z membrana i polarową podpinką. Typowym modelem na zasiadkę jest kurtka Seeland Taiga

Jeśli szukacie kurtki na dynamiczne polowanie z podchodu to świetnym wyborem będzie kurtka Hawker Shell, na letnie polowanie, jeśli spodziewacie się deszczu to potrzebujecie kurtki z membraną Key Point Active

Dla polujących Dian proponujemy lekko ocieplaną kurtkę z membraną North Lady, dopasowaną do kobiecej sylwetki i posiada przedłużony stan dla ochrony nerek. Drugą propozycją będzie puchowa kurtka Hawker Quilt Lady, którą po zwinięciu możesz zmieścić w małym woreczku doliczonym do kurtki. W ten sposób możecie wrzucić kurtkę do plecaka i w razie załamania pogody szybko założyć. 

Jeśli szukacie spodni myśliwskich Seeland to oczywiście znajdziecie je w naszym sklepie myśliwskim, kupując zestaw ubrań myśliwskich Seeland możecie liczyć na atrakcyjną cenę. Oczywiście wszystkie te modele możecie zobaczyć w naszym myśliwskim sklepie stacjonarnym w Piasecznie. 

Jeśli szukacie modeli kurtek myśliwskich z membraną ze średniej półki to mamy dla Was bardzo duży wybór kurtek fińskiej firmy Alaska, francuskich kurtek z membraną Percussion, czy też trochę droższych kurtek Seeland. Jako największy sklep myśliwski z ubraniami w Polsce mamy specjalne działy, gdzie możecie dobrać kurtkę myśliwską w zależności od rodzaju polowania i pory roku.

Dwie, najbardziej popularne ostatnio kategorie to kurtki myśliwskie na zbiorówki oraz kurtki myśliwskie z kamuflażem. Wśród tych ostatnich coraz więcej zwolenników zdobywa kamuflaż pixelowy. Praktycznie do każdej z oferowanych przez nas kurtek możecie dopasować i dobrać odpowiednie spodnie dla myśliwych. Całość można kupić w atrakcyjnej cenie jako zestaw ubrań myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się