×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Spodnie myśliwskie FjallRaven

Od lat spodnie myśliwskie FjallRaven były synonimem jakości a materiał G1000 jednym z pierwszych mocnych i bardzo trwałych produktów. Spodnie myśliwskie Fjall Raven ewaluowały na przestrzeni ostatnich lat a sam materiał G1000 rozwijał się również wielokierunkowo. Sam lisek oferował myśliwym naprawdę dużo i to nie tylko w kwestii spodni ale również kurtki myśliwskie miały szeroką ofertę.

Letnie spodnie myśliwskie FjallRaven

Ten rodzaj spodnie dla myśliwych FjallRaven jest szeroko reprezentowany w ofercie liska. Materiał G1000 bardzo dobrze nadaje się do tego rodzaju spodni. Spodnie myśliwskie FjallRaven są idealne zarówno na letnie polowania w naszych łowiskach jak również na polowanie w Namibii i Czarnym Lądzie. Z ciekawostek będąc na polowanie na świstaki a austriackich Alpach też używałem szrotów FjallRaven. Spodnie myśliwskie FjallRaven są luźne, dobrze oddychają a lekkie woskowanie sprawia, że można bez problemu klepnąć na trawie czy kamieniu.

Spodnie dla myśliwych FjallRaven w łowisku

Fason spodni Fjalla sprawia, że są wygodne i dobrze sprawdzają się zarówno na polowanie na zwierzynę drobną jak i na przykład polowanie na daniele. Spodnie myśliwskie FjallRaven to również ocieplane modele które świetnie sprawdzą się na polowaniu jesienią czy zimą. Tutaj również ma zastosowanie materiał G1000. Co ciekawe spodnie dla myśliwych FjallRaven nie mają membrany. Ich system zabezpieczania przed wodą jest całkiem inny. Materiał jest fabrycznie woskowany. Oczywiście po jakimś czasie wosk schodzi tak samo jak przy praniu. Można zakupić małe kostki wosku FjallRaven i przy pomocy żelazka lekko je rozprowadzić po materiale. Pamiętajmy, że woskowane miejsca nie przepuszczają wody ale również nie oddychają. Zostawmy miejsca niewoskowane aby zapewnić cyrkulację powietrza.

Jak dobrać rozmiar?

Może się wydawać, że kupowanie odzież myśliwska w sklepie internetowym jest trudne. Dobranie rozmiaru to loteria a zamówiony produkt przyjdzie w odległym terminie. Nic bardziej mylnego! Po pierwsze sklep myśliwskie dolasu.pl wysyła zamówione produkty w ciagu 24 godzin. Firma kurierska dostarcza je Wam pod same drzwi. Większość naszych ubrań myśliwskich ma tabele rozmiarów. Spodnie dla myśliwych FjallRaven mają zmierzony pas i wewnętrzną długość nogawki. Najlepiej jest zmierzyć te parametry w posiadanych już spodniach myśliwskich. Potem porównujemy je z danymi z tabeli. Pamiętajcie że w naszym sklepie możecie oddać lub wymienić zakupione produkty do 21 dni. Nie dotyczy to tylko spodnie myśliwskie FjallRaven. Nie odrywajcie tylko metek.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się