×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wabiki na zwierzynę

Wabienie to umiejętność, która w kontekście polowania jest bezcenna. Wabiki na zwierzynę to narzędzia, które umożliwiają skorzystanie z niej i zwabienie wybranego gatunku. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele różnych wabików. Proponujemy sprawdzone wabiki myśliwskie takich producentów, jak Buck Expert, GunBroker i Helen Baud. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wabiki myśliwskie jak skutecznie zwabić zwierzynę

Ten rodzaj produktów  jak sama nazwa wskazuje – mają za zadanie ułatwić myśliwemu zwabienie zwierzyny. Najczęściej spotykane są dwa ich rodzaje: wabiki zapachowe i wabiki dźwiękowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze wabiki dźwiękowe, które skutecznie imitują dźwięki mające przyciągnąć określony rodzaj zwierzyny łownej. Jak wabimy jelenie ? Tego możecie się dowiedzieć i zastosować odpowiedni wabik. Klasycznym i bardzo popularnym wabikiem na duże drapieżniki, jaki mogą Państwo u nas nabyć, jest wabik na lisy. Oczywiście mamy wabiki również na większe drapieżniki firmy GunBroker. Będzie on na pewno przydatny podczas polowanie na lisy. Wabik ten wiernie naśladuje kniazienie zająca. Jest to dźwięk jaki wydaje ranny lub słaby zając. Jest prosty w obsłudze i niezwykle wytrzymały.

Wabiki na zwierzynę czyli rogacz marzeń

Każdy z Was na pewno ma trofeum, które marzy aby mieć? Byka, którego chciałby pozyskać. Albo kozła, którego mamy zamiar strzelić. Z powodzeniem zwabi go wabik na kozła RDC02 Roe Deer Call odzwierciedlający odgłosy wydawane przez sarny (tzw. „mikot”). Dźwięk wabika powoduje, że rogacz wyłania się z ukrycia. Oferta w kategorii „Wabiki na zwierzynę” jest w naszym sklepie bardzo szeroka, jest więc w czym wybierać! Pamiętajcie, że polowanie to również sztuka kamuflażu. Aby wabiki na zwierzynę były skuteczne trzeba zadbać o odpowiednią odzież myśliwska. Ubranie myśliwskie najlepiej w kamuflażu to jedna z kluczowych rzeczy na polowaniu.

Jak wybrać odzież na polowanie

Aby wabiki na zwierzynę skutecznie zdały egzamin po pierwsze musimy ćwiczyć. Wabienie wbrew pozorom nie jest wcale proste. Sam wabik nie wystarczy. Ale dodatkowo jeśli idziemy na polowanie na lisy to musimy chronić się kamuflażem. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę komplety myśliwskie w kamuflażu. Są to ubrania myśliwskie tak znanych firm jak duńska Harkila czy świetna fińska Alaska. Zapraszamy Was do salonu myśliwskiego w Piasecznie gdzie wypróbujecie wabiki na zwierzynę i przymierzycie ubrania myśliwskie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się