×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Gunbroker.pl

Wabienie zwierzyny czyli drapieżników i zwierzyny płowej proste nie jest i dlatego mamy wabiki Gunbroker. Kto chociaż raz próbował lub był na warsztatach z tej trudnej sztuki, wie że zadanie to wymaga nie lada umiejętności i doświadczenia. Warto posłuchać mistrzów wabienia, takich jak, którzy robią to naprawdę perfekcyjnie. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szereg wabików, które możecie wypróbować w łowisku niezależnie czy idziecie na polowanie na lisy czy na polowanie na dziki. Warto poznać sztukę wabienia. W naszym sklepie myśliwskim znajdziecie oczywiście również odzież myśliwska. Szeroka gama buty myśliwskie oraz akcesoria. Jeśli wolicie do nas przyjechać to zapraszamy do Piaseczna koło Warszawy. Miejsc parkingowych na pewno nie zabraknie.

Oferta Gunbroker

Szeroka propozycja firmy Gunbroker dostępna w naszym sklepie dla myśliwych to klasyczny wabik na lisy imitujący kniazienie zająca. Są też urządzenia które świetnie działają na drapieżniki i  imitująpisk myszy. Kolejnymi pozycjami są wabiki na zwierzynę płową, w tym bardzo ciekawy wabik na kozła. W zależności od rodzaju polowania i wabienie zwierzyny wybieramy odpowiednie urządzenie. Sugerujemy jednak żeby najpierw potrenować, korzystając z profesjonalnych szkoleń. Tego rodzaju szkolenia prowadzi Sławek Pawlikowski i możecie również popatrzeć na liczne filmy na YouTube. Oczywiście jedne z najbardziej pasjonujących jest wabienie i polowanie na jelenie. Gunbroker posiada również urządzenia wabienie zwierzyny płowej.

Wabienie kozła

Wabik na kozła Gunbroker RDC02 Roe Deer Daal to niezwykle skuteczny wabik. Dźwięki wydobywane z tego modelu są odzwierciedleniem odgłosów wydawanych przez sarny, nazywane piskiem kozy „mikotem”. Rogacz słyszący te dźwięki lokalizuje szybko miejsce, z którego dochodzą, co powoduje, że wyłania się z ukrycia w miejsce pożądane przez myśliwego. Wabiki myśliwskie to szeroka gama produktów, których wykorzystanie daje dużą frajdę w łowisku. Posiadamy umięjętności dzięki którym możemy wpływać na zachowanie zwierzyny. Do tego jest to umiejętność którą możemy stosować nie tylko na polowaniu. Również w pasji fotograficznej czy przyrodniczej jest to bardzo przydatna umiejętność. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu dla myśliwych w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się