×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wkładki i akcesoria podgrzewane

Komu z nas nie zmarzły nogi na polowaniu ten zapewne na polowaniu jesiennym i zimowym nigdy nie był. Możemy dobierać różne modele butów trekkingowych, zakładać skarpetki myśliwskie w tym modele z alpaki czy merynosa. Zawsze jednak przyjdzie taki dzień, że nogi nam zmarzną. Wkładki i akcesoria podgrzewane uratują wtedy nasze stopy. Grzejące wkładki do butów to rozwiązanie, które przyszło do łowiectwa z himalaizmu. Ekstremalne temperatury i odmrożenia palców wymusiły rozwiązanie tego problemu. Tak powstała odzież grzejąca i wkładki i akcesoria podgrzewane.

Wkładki i akcesoria podgrzewane na polowanie

Buty trekkingowe niezależnie od tego jakiej firmy czasami nie zapewnią komfortu termicznego. Możemy trafić na silny i zimny wiatr lub gwałtowne załamanie pogody. Dla nas wkładki i akcesoria podgrzewane są naprawdę nieocenione. Grzejące wkładki do butów sprawdzą się zarówno do kaloszy myśliwskich jak i do tradycyjnego obuwia myśliwskiego. Kalosze to rodzaj butów w których zawsze bardziej marźniemy. Oczywiście nowoczesne kalosze myśliwskie są wykonane z ciepłego neoprenu o grubości 3mm lub 5mm. To oczywiście zapobiega marźnięciu ale wszystko zależy od temperatury zewnetrznej oraz wiatru. Grzejące wkładki do butów zasilane zewnętrznym power bankiem wyłączamy oczywiście po osiągnięciu pożądanej temperatury. Potem ze względu na wolną cyrkulację powietrza w bucie, przez długi czas ciepło jest zachowane wewnątrz buta. Niezależnie od odzieży grzejącej w naszym sklepie znajdziecie również szeroką ofertę skarpet myśliwskich.

Odzież grzejąca dla myśliwych

Wkładki i akcesoria podgrzewane to tylko część naszej oferty dla myśliwych. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również odzież grzejąca. Tą ofertę zaczynamy od kamizelek grzejących. Możemy zakładać je na koszulę myśliwską i pod polar myśliwski. Kolejną pozycją i do tego najczęściej kupowaną jest bielizna grzejąca. Do zestawu bielizny grzejącej należy oczywiście koszulka z długim rękawem i klasyczne kalesony. Specjalne włókna węglowe podgrzewają obie części garderoby Włókna grzejące znajdują się w miejscach gdzie mamy tętnice. W ten sposób ogrzana krew dystrybuujemy po całym ciele. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza i zapewnia komfort termiczny. Wszystkie produkty grzejące są oczywiście dostępne w sklepie myśliwskim dolasu.pl Zapraszamy do naszego sklepu myśliwskiego w Piasecznie. Wkładki i akcesoria podgrzewane oferujemy w naszym sklepie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się