×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Torby myśliwskie

64,99 zł
Bardzo wygodna i funkcjonalna apteczka w postaci torby, która ma jedną przegrodę główną z czterema kieszeniami oraz jedną przegrodę boczną. Torbę można przenosić na regulowanym pasku zarzucając na ramię lub trzymając...

Torby myśliwskie są nieodłącznym elementem praktycznie każdego polowania. Dzięki nim wszystkie niezbędne akcesoria myśliwskie są zawsze na swoim miejscu, a co najważniejsze, użytkownik ma do nich szybki dostęp. Torby dla myśliwych znajdujące się w naszym sklepie myśliwskich są wykonane z wysokogatunkowych materiałów charakteryzujących się podwyższoną odpornością na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne.

Praktyczne torby myśliwskie – szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno torby myśliwskie wykonane z naturalnej skóry, jak i z lekkich i wytrzymałych materiałów syntetycznych. Oferujemy modele wyróżniające się różnorodną wielkością, dzięki czemu wybór konkretnego egzemplarza nie stanowi żadnego problemu. Proponujemy torby dla myśliwych noszone na ramieniu, wersje z siedziskiem, torby na buty, sygnałówkę, a także niewielkie wersje biodrowe przeznaczone m.in. do przechowywania amunicji. Dodatkowo w tej kategorii można znaleźć praktyczne biodrówki do przenoszenia niewielkich przedmiotów, apteczki oraz torby do przechowywania broni krótkiej.

Poręczne torby dla myśliwych 

Wszystkie torby myśliwskie wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Ponadto są wyposażone w praktyczne kieszenie, mocowania na rzepy, klipsy i uchwyty zapewniające komfort użytkowania. W tej kategorii można znaleźć również wodoodporne torby zapewniające pełne bezpieczeństwo przenoszonym przedmiotom. Oprócz klasycznych, zielonych modeli proponujemy także torby brązowe, czarne oraz wersje z nadrukami nawiązującymi do motywów myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się