×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Torby myśliwskie

64,99 zł
Bardzo wygodna i funkcjonalna apteczka w postaci torby, która ma jedną przegrodę główną z czterema kieszeniami oraz jedną przegrodę boczną. Torbę można przenosić na regulowanym pasku zarzucając na ramię lub trzymając...

Torby myśliwskie są nieodłącznym elementem praktycznie każdego polowania. Dzięki nim wszystkie niezbędne akcesoria myśliwskie są zawsze na swoim miejscu. Co najważniejsze, użytkownik ma do nich szybki dostęp. Torby dla myśliwych znajdujące się w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl są wykonane z wysokogatunkowych materiałów charakteryzujących się podwyższoną odpornością na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne.

Praktyczne torby myśliwskie

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno torby myśliwskie wykonane z naturalnej skóry, jak i z lekkich i wytrzymałych materiałów syntetycznych. Oferujemy modele wyróżniające się różnorodną wielkością, dzięki czemu wybór konkretnego egzemplarza nie stanowi żadnego problemu. Proponujemy torby dla myśliwych noszone na ramieniu i wersje z siedziskiem. Torby na buty, sygnałówkę, a także niewielkie wersje biodrowe przeznaczone m.in. do przechowywania amunicji. Dodatkowo w tej kategorii można znaleźć praktyczne biodrówki. Sprawdzą się do przenoszenia niewielkich przedmiotów, apteczki oraz torby do przechowywania broni krótkiej. Największa oferta toreb pochodzi od znanych firm takich jak Harkila czy polski producent Bistana.

Poręczne torby dla myśliwych

Wszystkie torby myśliwskie wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Ponadto są wyposażone w praktyczne kieszenie, mocowania na rzepy, klipsy i uchwyty zapewniające komfort użytkowania. W tej kategorii można znaleźć również wodoodporne torby zapewniające pełne bezpieczeństwo przenoszonym przedmiotom. Oprócz klasycznych, zielonych modeli proponujemy także torby brązowe i czarne. W ofercie naszego sklepu dla myśliwych są wersje z nadrukami nawiązującymi do motywów myśliwskich. Pamiętajcie, że jest to świetna opcja na prezent dla myśliwego. Tego rodzaju torby mogą być także dobrym akcesoria myśliwskie do samochodu.

Torby myśliwskie w łowisku.

Idąc w łowisko musimy pamietać żeby zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Po pierwsze lornetka. Oczywiście możemy zawiesić ją na szyi ale czy jest to wygodne? Latarki to kolejny, niezbędny na polowaniu przedmiot. Nie tylko do poszukiwania postrzałka ale chociażby do oświetlenia sobie drobi. Warto zabrać również apteczkę, bo nigdy niewiadomo co wydarzy się w lesie. Kanapka czy termos to już sprawa oczywista. Te wszystkie niezbędne artykuły pomieścicie oczywiście w przedmiocie torby myśliwskie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się