×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Buty myśliwskie Meindl

Buty myśliwskie Meindl to obuwie dla wymagających nemrodów i miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Firma korzysta z dorobku przeszło trzech wieków mistrzowskiego rzemiosła szewskiego, co oznacza, że w jej przypadku dbałość o dobre imię marki ma szczególne znaczenie. Buty Meindl, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, świetnie nadają się na polowanie, do lasu – sprawdzą się tam, gdzie potrzebne są wygodne, wytrzymałe buty o ponadprzeciętnych walorach użytkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obuwia Meindl!

Dorobek mistrzowskiego rzemiosła szewskiego

Meindl to rodzinna, niemiecka firma o bogatej historii. Wyznawane przez nią wartości to wysoka jakość, długowieczność i innowacyjność. Wszystkie te cechy łączą znakomite buty myśliwskie Meindl – nasza propozycja dla myśliwych, ale też dla miłośników wędkarstwa, survivalu i innych form outdooru. „Shoes For Actives” – głosi hasło producenta obuwia rodem z malowniczego miasteczka Kirchanschöring w Bawarii. Buty niemieckiej marki mają przede wszystkim sprostać oczekiwaniom osób aktywnych. To połączenie starannego wykonania, najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii stosowanych w obuwnictwie. Wszystko to sprawia, że Meindl to producent o ugruntowanej pozycji zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej. Obuwie Meindl ma wielu zwolenników również w Polsce. Jeśli nie mieli ich Państwo jeszcze okazji wypróbować, szczerze polecamy – naprawdę warto!

Buty myśliwskie dla wymagających

Obuwie myśliwskie musi spełniać określone wymogi. Aby dobrze służyć w terenie, powinno przede wszystkim odznaczać się zadowalającą przyczepnością i chronić przed nierównościami terenu (ostrymi kamieniami, korzeniami drzew wystającymi z ziemi itp.). Nie mniej ważny jest komfort, na który w znaczącym stopniu przekłada się ochrona przed wilgocią. Pod tym względem do butów Meindl trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Wszystkie modele, jakie znajdują się w naszej ofercie, posiadają osławioną membranę GORE-TEX®. To rozwiązanie pozwalające osiągnąć pełną wodoodporność przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej oddychalności. Co ważne, buty Meindl są niezwykle wytrzymałe. Zakładając je, możemy czuć się bardzo pewnie. To typ obuwia, który nie zawodzi, a po wielu wypadach na polowanie czy do lasu wygląda tak samo, jak w dniu zakupu.

Island PRO ACTIVE i inne modele butów Meindl na wyciągnięcie ręki

Linią produktów, z której firma Meindl jest szczególnie dumna, jest „Island”. To ponadczasowa seria butów łącząca ponadczasowy wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami. Seria Island w naszym sklepie jest reprezentowana przez buty Island PRO ACTIVE. Model ten jest wykonany z natłuszczonego nubuku. Posiada membranę GORE-TEX®, wkładkę Air-Active® i podeszwę Vibram®. To idealne buty na polowanie, prawdziwa klasyka w dziedzinie butów myśliwskich. Rodzina obuwia Island została stworzona przez Meindl ponad 20 lat temu i wciąż zaskakuje swoimi bezkompromisowymi właściwościami. Warto sprawdzić też inne modele, takie jak Wales II MFS czy Vakuum Men GTX. Możemy zagwarantować, że nie będą Państwo rozczarowani!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się