×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Polary myśliwskie softshell

Polary myśliwskie to jedna z najszerzej reprezentowanych grup produktów w naszym asortymencie. To odzież wyjątkowo praktyczna – świetnie chroniąca przed zimnem, a dzięki specjalnym membraną zabezpieczająca również przed wiatrem i deszczem. Nasze kurtki i bluzy polarowe są niezwykle lekkie i świetnie się noszą, odznaczając się przy tym wysoką trwałością. Kategoria „Polary myśliwskie softshell” to bardzo charakterystyczny typ ubrań wykonanych z materiałów z rodziny softshell odznaczających się unikalnymi właściwościami użytkowymi. Polecamy je wszystkim szukającym ciepłej i zarazem komfortowej odzieży z myśliwskim charakterem!

Softshell – jedyna w swoim rodzaju rodzina materiałów

Rodzina materiałów, którą określa się jako softshell, to alternatywa dla koncepcji hard shella, czyli ubioru złożonego z kilku niezależnych warstw: bielizny termoaktywnej, warstwy ocieplającej i kurtki zewnętrznej z membraną. Softshell w założeniu ma oferować niezrównany komfort termiczny, zapewniając ciepło, ochronę przed wiatrem i deszczem i dobrą oddychalność. Ubrania z softshellu, a dokładniej: z materiałów zaliczanych do tej rodziny, to przede wszystkim ubrania przeznaczone dla osób aktywnych, które nie boją się żadnych warunków pogodowych. Z softshellu wykonuje się m.in. odzież górską, turystyczną, a także odzież dedykowaną myśliwym. W tym konkretnym przypadku warto jednak zwrócić uwagę, czy dany materiał nie szeleści podczas poruszania się. Wiele myśliwskich kurtek i bluz softshellowych to bardziej odzież wierzchnia do codziennego użytku, mająca za zadanie podkreślać łowiecką pasję. Niektóre polary myśliwskie z warstwą softshellu dostępne w naszym sklepie nie wydają jednak zbędnych odgłosów mogących płoszyć zwierzynę. Czyni je to bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych polarów myśliwskich, które mogą Państwo znaleźć w osobnej kategorii „Klasyczne polary myśliwskie”.

Lekkie, ciepłe i praktyczne polary dla myśliwych

Produkty znajdujące się w kategorii „Polary myśliwskie softshell” to nowoczesna odzież wierzchnia, zaprojektowana dla dian i nemrodów przez wiodących producentów odzieży myśliwskiej. To lekkie, posiadające znakomite właściwości izolujące i zarazem niezwykle komfortowe kurtki i bluzy myśliwskie. Nasze polary myśliwskie charakteryzują się klasyczną, łowiecką kolorystyką – głównie odcieniami ciemnej zieleni i brązu. Posiadamy też odzież z kamuflażem zaprojektowaną dla osób aktywnie polujących, pozwalającą podejść możliwie blisko potencjalnej zdobyczy. Polary myśliwskie prezentowane w tej kategorii to najczęściej ubrania wiatroodporne, a także wodoodporne (nie chłoną wody). Są elastyczne, miękkie i przyjemne w dotyku. Równie dobrze sprawdzą się w charakterze odzieży wierzchniej, jak i pod kurtką. Nie będą krępowały ruchów, a dzięki dobrej oddychalności nie będą powodowały nadmiernego pocenia się. Polary myśliwskie z warstwą softshellu to zarazem odzież niebywale trwała. Nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu nie ulegają przedwczesnemu zużyciu, długo zachowując swoje właściwości.

Polary myśliwskie softshell w sklepie dolasu.pl

W naszym sklepie stawiamy na sprawdzonych producentów. Jedną z najczęściej wybieranych marek jest Harkila, duński producent znany z bardzo wysokiej jakości. Do jego popularnych produktów należą ocieplacze z serii Borr z domieszką elastycznych materiałów (m.in. spandex i polartec). Kurtki z serii Borr i Magni Harkila delikatnie opinają ciało i świetnie dostosowują się do jego ruchu. Są lekkie i w zadowalającym stopniu odprowadzają wilgoć. Można z powodzeniem zakładać je na gołe ciało. Ciekawą alternatywą dla popularnej serii Borr jest kurtka polarowa Hawker Storm Prym Seeland w kamuflażu z zastosowaniem membrany Windbeater®, dzięki któremu ubranie doskonale odprowadza wilgoć, oddycha i zapewnia wysoki komfort. System DWR zabezpiecza materiał przed małym opadem, a także przed nasiąkaniem brudem. Inną interesującą propozycją są polary Alaska, w ofercie posiadamy kurtkę sofshell Kodiak ASP w kamuflażu BindTech Invisible oraz z membraną Windstopper. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się