×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bielizna FjallRaven

Bielizna FjallRaven tak jak produkty innych firm to techniczna bielizna termalna FjallRaven. Jak wiemy ten rodzaj produktów spełnia dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze służy jako ocieplacz w chłodniejsze dni lub w sytuacji kiedy nie chcemy się grubo ubierać. Po drugie świetnie odprowadza wilgoć od spoconego ciała. Człowiek marźnie ponieważ jego skóra ulega wychłodzeniu. Ten proces przyspiesza gdy pot stygnie i jego temperatura spada poniżej temperatury ciała. Dlatego ten rodzaj odzież myśliwska jest taki ważny na polowaniu. Pomaga nam walczyć z zimnem, szczególnie po większym wysiłku.

Bielizna FjallRaven na polowanie

Bielizna termalna FjallRaven to różne rodzaje produktów idealnie nie tylko na polowanie ale również do sportu. Intensywny wysiłek fizyczny powoduje pocenie i aby nie marznąć i zachować ciepło należy odprowadzić wilgoć od ciała. Niezależnie czy idziemy na polowanie na zwierzynę grubą czy na polowanie na lisy na stogach, bielizna zda egzamin. Nie jest to oczywiście odzież grzejąca ale ubieranie się na cebulę jest bardzo dobrym rozwiązaniem na chłodniejsze dni. Różne rodzaje bielizna FjallRaven możemy dopasować do warunków pogodowych. Cienkie, polarowe ubrania są lepsze w cieplejsze dni a bielizna termalna FjallRaven z wełną z merynosa znakomicie sprawdzi się w te chłodniejsze dni.

Bielizna termalna FjallRaven na codzień

Ten rodzaj ubrania sprawdzi się nie tylko na polowaniu. Wszelki rodzaj aktywności fizycznej, gdzie najpierw się rozgrzewamy i pocimy a potem następują faza stagnacji i wychłodzenia jest idealny dla bielizna FjallRaven. Odprowadza wilgoć i dzięki temu nie marźniemy. Jest to również idealny sposób na ubieranie się na cebulę. Założenie paru warstw ubrania, zamiast jednej grubej ma wiele zalet. Po pierwsze zachowujemy swobodę ruchów. Po drugie zawsze możemy zdjąć jedną lub więcej warstw i zachować komfort termiczny. Kolejnym pozytywem jest lepsze odprowadzenie wilgoci i zapewnię cyrkulacji powietrza. Dlatego ubieranie się na cebulę jest bardzo popularne podczas polowania w Skandynawii.

Jak dobrać rozmiar w sklepie myśliwskim

Wiadomo, że każdy producent ubrań ma swój rodzaj rozmiarówka. Co więcej, czasami ten sam rodzaj produktów tego samego producenta różni się w tym samych rozmiarach. Dlatego sklep myśliwski dolasu.pl ma własny patent na dobranie przez kupującego odpowiedniego rozmiaru. Mówimy oczywiście o zakupach internetowych. Mierzymy własne ubranie, kurtkę, bluzę, spodnie lub kalesony. Potem porównujemy to z danymi z tabel rozmiarów, które znajdziecie przy większości produktów. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości jak to zrobić, skontaktujcie się z naszym działem sprzedaży.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się