×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Bielizna Thermowave

Bielizna Thermowave to klasyka tego rodzaju produktów. Marka oferuje szeroki wybór różnego rodzaju bielizna techniczna. Ten rodzaj odzieży zawędrował do łowiectwa ze sportu. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Ubranie, które odprowadza wilgoć od naszego ciała i zapobiega jego wychłodzeniu sprawdza się  na polowaniu. Wysiłek fizyczny a potem bezruch w zasiadce powodują, że spoceni marźniemy. Bielizna termalna zapobiega takim sytuacjom. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroki wybór tego typu odzież myśliwska. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Piasecznie.

Bielizna Thermowave na polowanie

Bielizna techniczna składa się tradycyjnie z koszulki z długim rękawem i kalosony. Dzięki temu mamy zapewnioną ochronę przed zimnem i odprowadzanie wilgoci z całego ciała. Oczywiście w zależności od pory roku i temperatury mamy różne rodzaje bielizna Thermowave. Bielizna techniczna może być po prostu cienkim, poliestrowym materiałem i może być grubą wełną a merynosa lub alpaki. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach polujemy. Polowanie na lisa z zasiadki czy polowanie na zwierzynę grubą z ambony myśliwskie w zimne dni wymaga dobrego stroju. Pamiętajcie, że ubranie myśliwskie jest też zawsze ochrona przed insektami.

Bielizna techniczna dla myśliwych

Ubrania myśliwskie pozwalają nam wykonywać polowania w różnych warunkach pogodowych. Ważne jest również w jakim łowisku mamy zamiar polować. Są takie obwody, gdzie dojście wymaga większego wysiłku, co jest męczące. Wysiłek fizyczny dla mnie wytrenowanych osób wiąże się z poceniem. Pot na powierzchni ciała ochładza się i automatycznie wychładza również naszą skórę. Jest to jedna z przyczyn dla których marźniemy. Odprowadzenie potu od ciała jest jednym z zadań bielizna Thermowave. Jeśli korzystamy z bielizny z dodatkiem wełny merynosa lub innego ocieplenia poprawia to nasz komfort termiczny. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również ekstremalnie ciepła Bielina techniczna, dedykowana na zasiadki w duży mróz. Jest to doskonały prezent dla myśliwego.

Ciepłe ubrania myśliwskie

Oczywiście na bielizna Thermowave możliwości poprawienia komfortu cieplnego się nie kończą. Bielizna techniczna to jeden ze sposobów walki z zimnem i chłodem w łowisku. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką gamę odzieży zimowej. Zimowe komplety myśliwskie należą do jednych z nich. Ciepła kurtka i spodnie myśliwskie z membraną posiadające dodatkowe ocieplenie to świetne rozwiązanie na zimę. Szukając ubrania myśliwskiego na zimę możecie wybierać z pośród szeregu uznanych producentów pochodzących głównie ze Skandynawii. Nasza odzież myśliwska to sprawdzone i wysokiej jakości produkty. Darz Bór!  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się