×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Bielizna Thermowave

Bielizna Thermowave to klasyka tego rodzaju produktów. Marka oferuje szeroki wybór różnego rodzaju bielizna techniczna. Ten rodzaj odzieży zawędrował do łowiectwa ze sportu. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Ubranie, które odprowadza wilgoć od naszego ciała i zapobiega jego wychłodzeniu sprawdza się  na polowaniu. Wysiłek fizyczny a potem bezruch w zasiadce powodują, że spoceni marźniemy. Bielizna termalna zapobiega takim sytuacjom. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroki wybór tego typu odzież myśliwska. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Piasecznie.

Bielizna Thermowave na polowanie

Bielizna techniczna składa się tradycyjnie z koszulki z długim rękawem i kalosony. Dzięki temu mamy zapewnioną ochronę przed zimnem i odprowadzanie wilgoci z całego ciała. Oczywiście w zależności od pory roku i temperatury mamy różne rodzaje bielizna Thermowave. Bielizna techniczna może być po prostu cienkim, poliestrowym materiałem i może być grubą wełną a merynosa lub alpaki. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach polujemy. Polowanie na lisa z zasiadki czy polowanie na zwierzynę grubą z ambony myśliwskie w zimne dni wymaga dobrego stroju. Pamiętajcie, że ubranie myśliwskie jest też zawsze ochrona przed insektami.

Bielizna techniczna dla myśliwych

Ubrania myśliwskie pozwalają nam wykonywać polowania w różnych warunkach pogodowych. Ważne jest również w jakim łowisku mamy zamiar polować. Są takie obwody, gdzie dojście wymaga większego wysiłku, co jest męczące. Wysiłek fizyczny dla mnie wytrenowanych osób wiąże się z poceniem. Pot na powierzchni ciała ochładza się i automatycznie wychładza również naszą skórę. Jest to jedna z przyczyn dla których marźniemy. Odprowadzenie potu od ciała jest jednym z zadań bielizna Thermowave. Jeśli korzystamy z bielizny z dodatkiem wełny merynosa lub innego ocieplenia poprawia to nasz komfort termiczny. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również ekstremalnie ciepła Bielina techniczna, dedykowana na zasiadki w duży mróz. Jest to doskonały prezent dla myśliwego.

Ciepłe ubrania myśliwskie

Oczywiście na bielizna Thermowave możliwości poprawienia komfortu cieplnego się nie kończą. Bielizna techniczna to jeden ze sposobów walki z zimnem i chłodem w łowisku. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką gamę odzieży zimowej. Zimowe komplety myśliwskie należą do jednych z nich. Ciepła kurtka i spodnie myśliwskie z membraną posiadające dodatkowe ocieplenie to świetne rozwiązanie na zimę. Szukając ubrania myśliwskiego na zimę możecie wybierać z pośród szeregu uznanych producentów pochodzących głównie ze Skandynawii. Nasza odzież myśliwska to sprawdzone i wysokiej jakości produkty. Darz Bór!  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się