×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Meindl

Meindl to czołowy niemiecki producent buty trekkingowe i myśliwskich. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek butów myśliwskich w Polsce. Flagowym produktem firmy  jest model Island Pro Active. Ten model, którego historia sięga roku 2000, został wyprodukowany w ponad milionie egzemplarzy. Musimy jednak pamiętać, że model Island Active jest dość twardym i wysokim butem. Niższe ale również świetnie sprawdzające się w łowisku modele to buty Wales II MFS i Vacuum GTX.

Buty trekkingowe Meindl dla myśliwych

Wymienione powyżej oba modele to buty myśliwskie z membraną Gore-Tex®. Dzięki tej membranie buty są wodoodporne i jednocześnie oddychają. Jeśli szukacie ocieplanych butów myśliwskich to z oferty butów proponujemy model Meind Gastein ocieplany futrem. W butach niemieckiej firmy Meindl mamy oczywiście wszystkie nowoczesne technologie, takie jak podeszwa Vibram, systemy stabilizujące stopę i oczywiście membranę Gore-Tex. Sprzedaż tej marki ma w Polsce bardzo długą historię. W naszym sklepie ta marka sprzedaje się w takiej samej ilości jak dobrze znany, polski Demar. Duży wybór butów powoduje, że dobrze wiedzieć jak wybrać buty trekkingowe. Musimy wiedzieć do jakich konkretnie celów będziemy ich używać.

Jak dbać o buty trekkingowe?

Pamiętajmy, że buty myśliwskie ze względu na warunki w których są używane, wymagają regularnego czyszczenia. Ważne jest też zabezpieczania odpowiednimi preparatami. Warto wiedzieć jak dbać o buty trekkingowe. Dotyczy to również buty myśliwskie z membraną. Po wyczyszczeniu buty trekkingowe należy spryskać Impregnatem Meindl do butów. Do butów ze skóry licowej i nubukowej mamy również odpowiedni preparat i pastę woskową do butów skórzanych i nubukowych. Kupowanie butów w sklepie internetowym również nie jest problemem.

Meindl i kupowanie butów przez internet.

Sklep myśliwski dolasu.pl sprzedaje zarówno ubrania myśliwskie jak i buty od ponad 10-ciu lat. Z powodzeniem robimy to również przez internet. We wszystkich oferowanych modelach butów pomierzyliśmy długość wkładki. Wystarczy, że zmierzycie długość wkładki w butach które macie w domu i porównacie je z danymi z tabeli. W ten sposób macie pewność, że kupione buty Meindl będą na Was pasować. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się