×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Niggeloh

Niggeloh to znany niemiecki producent akcesoriów dla myśliwych. W ofercie sklepu dla myśliwych dolasu.pl posiadamy szereg produktów Niggeloh. Oferta naszego sklepu dolasu.pl obejmuje następującą gamę produktów: pasy do broni, pasy na amunicję oraz szelki do broni i lornetek. Ważne jest aby broń, którą nosimy na ramieniu powinna leżeć wygodnie. Nie powinna również spadać. Nowoczesne pasy do broni mają szereg rozwiązań technicznych, które pozwalają nam na szybkie wypięcie broni i stabilny i pewny skład. Oczywiście wiemy, że oprócz broni ważne są ubrania myśliwskie. W tej kategorii sklep myśliwski dolasu.pl ma naprawdę bardzo szeroką ofertę. Każdy z myśliwych na pewno znajdzie coś dla siebie.

Niggeloh i pasy myśliwskie do broni

Najbardziej popularnym pasem jest model neoprenowy pas do broni, który dostępny jest w pięciu kolorach. W ofercie posiadamy również zmodyfikowane wersje neoprenowych pasów do broni charakteryzujące się możliwością szybkiego wypięcia broni. Tradycjonaliści na pewno będą preferowali skórę zamiast neoprenu jako materiał z którego został wykonany pas. Dla nich firma Niggeloh przygotowała specjalny model: skórzany pas do broni z szybkim wypięciem. Polując na pióro lub na drapieżniki będziemy potrzebowali coś takiego jak pas na amunicję na polowania pędzone. Modele takich pasów są wykonane z neoprenu lub tradycyjnie, ze skóry. Odpowiednikiem niemieckiej firmy Niggeloh jest polska firma 2Wolfs oferująca również podobny asortyment dla myśliwych.

Akcesoria myśliwskie na polowanie

Nasz sklep myśliwski ma w swojej ofercie szeroką gamę różnego rodzaju asortymentu dla nemrodów. Zaczynając od pasów do broni Niggeloh poprzez stołki myśliwskie Walkstool i co ważne upominki myśliwskie. Jeśli nie wiecie co kupić znajomemu myśliwemu to mamy bony podarunkowe, które możemy wystawić na dowolną kwotę. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu myśliwskiego w Piasecznie koło Warszawy. Specjalizujemy się w kategorii ubrania myśliwskie. Dostaniecie u nas produkty marek Harkila, Seeland, Alaska, Fjallraven, Anar i wiele innych produktów. Specjalizujemy się w skandynawskich markach, które nie tylko są fantastycznej jakości ale również bardzo dobrze sprawdzają się w naszych łowiskach.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się