×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Fjallraven

Ubrania myśliwskie i ubrania trekkingowe ze Skandynawii to na pewno świetna jakość i nowoczesne technologie. Ubrania z liskiem na pewno dobrze znacie i macie je w swoich szafach. Firma Fjallraven oferuje szeroką gamę ubrań dla myśliwych i słynie z mocnego materiału G1000. Obecnie są to głównie spodnie myśliwskie szyte z popularnego i znanego ze swojej wytrzymałości materiału G1000. Sklep dla myśliwych dolasu.pl oferuje szeroką gamę ubrań sygnowanych tą marką. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Piasecznie pod Warszawą.

Fjallraven czyli ubrania z liskiem

Znane logo umieszczamy na rękawach kurtek myśliwskich czy czapkach. Znacie je dobrze bo jest popularne nie tylko wśród miłośników łowiectwa ale również trekkingu. Słynące z dużej wytrzymałości ubrania mają jeszcze jedną, wspólną cechę. Ich materiał można woskować. Greenland Wax to mała kostka wosku, którą za pomocą żelazka rozprowadzamy po materiale G1000. Dzięki temu materiał nie chłonie wody i tak łatwo się nie brudzi. Musicie wiedzieć o tym, że taki materiał trochę gorzej oddycha i wymiana powietrzna jest utrudniona. Generalnie do woskowania nadają się wszystkie materiały z rodziny G1000 i poza tymi z wodoodporną membraną.

Materiał G1000 i jego rodzaje

Istnieje aż sześć rodzajów tego mocnego materiału produkowanego przez Fjallraven. Podstawowy to składający się z mieszaniny 65% poliestru i 35% bawełny mocny splot, który zaczął swoją karierę jako tkanina na namioty. Produkty wykonane z tego materiału testowaliśmy w warunkach polarnych i arktycznych. Kolejna wersja materiału czyli Silent ma taką samą kompozycję i skład. Różnica polega na tym, że materiał jest czesany co sprawia że nie szeleści przy poruszaniu się. Wersja Lite to delikatnie obniżona waga materiału która jednak nie wpływa na jego wytrzymałość. Oczywiście zgodnie z trendami wyprodukowaliśmy również wersję ECO materiału G1000 i specjalnie wzmocniona wersję Heavy Duty. Jest to ubranie z liskiem, które wiele wytrzyma.

Ubrania myśliwskie Fjallraven

Niestety firma słynąca kiedyś z szerokiej oferty dla myśliwych zbłądziła gdzieś i patrząc po stronie i ofercie, chyba wstydzi się swoich łowieckich korzeni. Oferta ubrań myśliwskich znacząco się zmniejszyła. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje obecnie głównie spodnie myśliwskie tego producenta. W ofercie pozostają również akcesoria myśliwskie takie jak czapki czy rękawiczki myśliwskie. Oczywiście w naszym sklepie znajdziecie szereg inny marek takich jak Seeland czy też świetna fińska Alaska, które oferują stricte łowieckie ubrania.    

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się