×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wodoodporne rękawice grzejące Alaska

Marka:
629,00 zł (brutto)
Rozmiar
 • S
 • M
 • L
 • XL
Dostępny
Opis

Świetny model wodoodpornych rękawic, które dodatkowo posiadają funkcje ogrzewania. Grzanie zapewniają dołączane do rękawic powerbanki 3000mAh. W zestawie otrzymacie również kable, dzięki których możecie ładować oba akumulatory na raz. 

Rękawice grzejące wykonane są aż z 5-ciu warstw dzięki czemu świetnie spełniają swoją rolę nawet bez włączenia systemu ogrzewania. Zewnętrzna, wzmocniona warstwa zapewnia dobry chwyt od wewnątrz i wytrzymałość od zewnętrznej strony rękawicy. System grzewczy rozprowadzony jest wewnątrz wzdłuż dłoni i linii palców. Dodatkowa izolacja termiczna oraz struktura materiału zapewniają komfort i ciepło nawet bez włączenia systemu grzania. Wodoodporna i oddychająca membrana to sucha dłoń i ciepło. Zapraszamy Was również do naszego działu Odzież Grzejąca

Rękawice świetnie nadają się nie tylko na polowanie ale również na trekking, dłuższe spacery, a także do wszelkiego rodzaju sportów zimowych. 

Cechy charakterystyczne rękawic grzejących Alaska:

 • system grzewczy zasilany powerbankiem
 • do 5-ciu godzin ciągłego grzania
 • rękawice posiadają wodoodporną i oddychającą membranę
 • wytrzymały materiał zapewniający również pewny chwyt
 • w zestawie dwa powerbanki oraz kabel do podłączenia ładowarki
 • możliwość ładowania dwóch akumulatorów razem
 • trzy moce grzania
 • sterowanie za pomocą guzika na rękawicy

System grzewczy składa się z włókien węglowych zatopionych wewnątrz materiału, dwóch litowo-polimerowych powerbanków 5V i pojemności 3000 mAh oraz czterostopniowego włącznika. Maksymalna temperatura grzania wynosi 45 stopni a czas w zależności od ustawionej mocy grzania wynosi do 5 godzin. Pamiętajmy, że wewnątrz rękawiczek, przepływ powietrza jest ograniczony. Dlatego czas podwyższonego komfortu cieplnego możemy wydłużyć okresowo wyłączając grzanie. 

Pamiętaj aby przy pierwszym użyciu bateria była całkowicie naładowana!

Aby włączyć system grzania wciśnij guzik znajdujący się na rękawiczce na 3 do 5 sekund. Po włączeniu guzik zaświeci się na czerwono. Jest to oznaczenie najmocniejszego grzania. Następnie naciskając szybko guzik możemy przechodzić na inne poziomy grzania. Kolor biało-pomarańczowy oznacza średni poziom grzania. Kolor niebieski to niski poziom grzania. Aby wyłączyć system grzania, przytrzymaj guzik przez 3 do 5 sekund. Przed odłożenie rękawic do szuflady pamiętaj o ich wystudzeniu. Jeśli planujesz nie używać rękawiczek przez dłuższy czas, odłącz akumulatory. Przed dłuższym okresem nieużywania system grzewczego jak np w lecie, należy naładować akumulatory. 

Jak czyścić rękawice grzejące Alaska:

Należy wyjąć akumulatory z rękawic i zapobiec ich zawilgoceniu. Rękawice należy prać ręcznie używając płynu do prania. Po dokładnym wypłukaniu należy odwiesić rękawice do wyschnięcia. Nie wolno używać wirówek, mechanicznych suszarek ani wyżymać produktu. Takie działanie może spowodować uszkodzenie włókien węglowych. Rękawic nie wolno prasować. 

Szczegóły produktu
Alaska Rękawice grzejące L
Kolor:
Czarny
Kod producenta:
780040

Specyficzne kody

ean13
6438347006739
Opinie
Produkty powiązane
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się