×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Vanguard

Firma Vanguard jest znana głownie fotografom. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje wybrana kolekcję modeli Vanguard gdzie dominują pastorały strzeleckie, oraz plecaki dla myśliwychpasy myśliwskie do broni. Firma oferuje tripody i monopody idealne do strzelania z różnego rodzaju terenu. Plecaki myśliwskie Vanguard to różnego rodzaje pojemności i wersje w kolorach leśnych oraz w kamuflażu. Mają różną pojemność i przeznaczenie. Wiele funkcjonalnych kieszeni pozwala przygotować akcesoria do każdego rodzaju polowania. Każdy myśliwy ma swój ulubiony rodzaj pastorału. Bez niego polowanie z podchodu jest mocno wątpliwe. Niektórzy z nas wybiorą monopod ale dla innych nie do pomyślenia będzie strzelanie bez trójnogu.

Pastorały strzeleckie Vanguard

Większość pastorałów tej marki ma zupełnie inną filozofię rozkładania nóg niż jest to na przykład w pastorałach Primos. Jeśli ktoś z Was obsługiwał kiedyś statyw fotograficzny to będzie dobrze wiedział o co chodzi. Gwarantuje to stabilne i pewne ustawienie pastorału ale z pewnością będzie czasochłonne. Regulowane wysokości od 700mm do prawie 1800mm dadzą możliwość pewnego złożenia się każdemu Nemrodowi. Blokowanie głowicy jednym przyciskiem pozwala na jej zatrzymanie pod zadanymi kontami. Fajnym rozwiązaniem jest monopod. Może służyć za podpórkę lub laskę. W mgnienie oka zmienia się w poręczny pastorał. Uniwersalny gwint 1/4 cala pozwala na szybkie zamocowanie lunety bądź aparatu! Po złożeniu monopod Vanguard zajmuje bardzo mało miejsca. Bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.

Ubrania myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Sklep myśliwski dolasu.pl od lat znany jest ze swojej szerokiej oferty na odzież myśliwska. Poza pastorałami Vanguard posiadamy ubrania najbardziej znanych marek dla nemrodów a do tego spory magazyn z dużym wyborem rozmiarówki. Jeśli szukacie ubrań takich marek jak Harkila, Fjallraven i Seeland to musicie odwiedzić nas w Piasecznie pod Warszawą. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem fińskiej marki Alaska. Na naszych półkach czekają na Was myśliwskie komplety na polowania zbiorowe oraz ubrania w najnowszych kamuflażach. Obuwie myśliwskie takich producentów jak Meindl, Demar czy Harkila są również dostępne w naszym sklepie. Co ważne w Piasecznie bez problemu zaparkujecie swój samochód. Zapraszamy Was po zakupy marki Vanguard i nie tylko.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się