×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Primos

Pastorały myśliwskie Primos to podstawowe wyposażenie myśliwego w łowisku, oczywiście poza polowaniem z ambony lub polowaniem ze zwyżki. Amerykański pastorał Tripod to ciekawe rozwiązanie umożliwiające szybkie rozstawienie, niezależnie od stabilności i równości podłoża. Model pastorału Tripod jest ciagle rozwijany i pojawiają się jego kolejne generacje. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie myśliwskim.

Pastorały myśliwskie Primos

Idąc na podchód zawsze powinniśmy zabrać ze sobą pastorał. Stabilizacja przy oddaniu strzału jest ważna z wielu względów. Po pierwsze celny strzał to minimalne uszkodzenia tuszy. Do tego zwierze pada w ogniu lub maksymalnie kilkanaście metrów od miejsca trafienia. Musimy również pamiętać o bezpieczeństwie na polowaniu. Możemy ustawić odpowiednią wysokość położenia broni. Ponieważ każda noga pastorałów Primos posiada oddzielną regulację oznacza to że pastorał świetnie zachowa poziom nawet na nierównym terenie.

Odzież myśliwska na polowanie

Jak ważne jest odpowiednie dobranie ubrania na polowanie wiedzą wszyscy myśliwi. Kurtki myśliwskie i spodnie są produkowane na różne warunki atmosferyczne i pory roku. Również możemy je dobierać w zależności od rodzaju polowania. Odzież myśliwska którą oferujemy w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl to najbardziej znane marki w Europie. Mamy dla Was dwa razy w roku dostawy najnowszych kolekcji takich marek jak Seeland i Harkila. Oczywiście mamy również ubrania Alaska z Finlandii. Tak więc modele Primos i pastorały myśliwskie to tylko część naszej bardzo bogatej oferty.

Pastorały Primos i akcesoria myśliwskie

Akcesoria myśliwskie to bardzo szeroka kategoria w sklepie myśliwskim dolasu.pl. Poza marką Primos mamy tutaj całą gamę produktów dla psów myśliwskich. Kynologia łowiecka jest za tym godnie reprezentowana. Do tego mamy stołki myśliwskie Walkstool czyli możliwość wygodnego siedzenia na zasiadce. Z galanterii skórzanej mamy ładownice, pasy i inne akcesoria szeroko stosowane przez myśliwych. Szczególnie polecamy Wam książki myśliwskie. To kompendium wiedzy o sztuce i kulturze łowieckiej. Jest to także duża dawka wiedzy o kuchni myśliwskiej. W tym tytuły które napisał nieodżałowany mistrz Grzegorz Russak. Pamiętamy Jego wspaniałe przepisy i gawędy, którymi bawił nas na spotkaniach myśliwskich. Zapraszamy Was do naszego sklepu w Piasecznie gdzie oczywiście znajdziecie pastorały Primos.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się