×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ledlenser

Bardzo wytrzymałe i idealne dla myśliwych ze względu na zmienną ogniskową światła. Latarki niemieckiej firmy Ledlenser są dostępne w większości modeli w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Ofertę latarek ręcznych dla myśliwych otwiera model Ledlenser MT18 o sile światła ponad 3000 lumenów. Klasyczne modele ręcznych latarek dla myśliwych Ledlenser o sile światła w okolicach 1000 lumenów reprezentuje model latarki MT10.

Latarki myśliwskie Ledlenser

Wśród myśliwych bardzo popularne są modele czołowych latarek myśliwskich, które pozwalają oświetlić przestrzeń na którą patrzymy. Co ważne mamy wolne obie ręce i bez problemu możemy patroszyć, trzymać broń szukając postrzałka czy wykonywać prace w łowisku. Flagowym modelem latarek czołowych Ledlenser jest model latarki MH6. Oferta produktów Ledlenser obejmuje również uniwersalne montaże latarek oraz filtry. Tak więc te latarki sprawdzą się nie tylko podczas polowania ale również prac w gospodarstwie. Funkcjonalność latarek czołowych odkrywamy na każdym kroku. Pracując przy samochodzie i chcąc wyczyścić zakamarki w naszym domu. Spacerując po nieoświetlonych ulicach o co w obecnych czasach nie trudno, również warto oświetlić sobie drogę.

Akcesoria myśliwskie na polowanie

Na polowanie jak wiemy zabieramy nie tylko latarkę, która ułatwi nam wejście na ambony myśliwskie i odnajdywanie postrzałków. W łowisko powinnismy również zabrać nóż myśliwski do patroszenia. Warto spakować to w torbę nemroda gdzie możemy zmieścić również rękawiczki czy żywność liofilizowana. To ostatnie to świetne rozwiązanie i niedoceniane przez myśliwych. Możesz zalać torbę z jedzeniem na ambonie i zjeść ciepły i zdrowy posiłek. Jeśli masz latarkę Ledlenser możesz to zrobić nawet siedząc w nocy na zasiadce. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprawdzonej latarki myśliwskiej. W naszym sklepie możecie znaleźć również latarki znanej marki Fenix.

Ledlenser jako latarka trekkingowa

Wiadomo, że latarki a szczególnie latarki czołowe sprawdzają się i są potrzebne nie tylko na polowaniu. Wykorzystujemy je do prac w ogrodzie i w łowisku. Zabieramy ze sobą na wyjazdy i spacery. Latarki przydatne są gdy usiłujemy dotrzeć do ciemnych i nieoświetlonych zakamarków. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl ma szeroką gamę latarek równych producentów. Oczywiście jest wśród nich również marka Ledlenser. Zapraszamy do odwiedzenia naszego myśliwskiego sklepu stacjonarnego w Piasecznie pod Warszawą.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się