×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Dolasu.pl

Salon myśliwski dolasu.pl jest liderem jeśli chodzi o sprzedaż ubrań myśliwskich w Polsce. Mamy szeroką ofertę na odzież myśliwska znanych firm i duży magazyn, dzięki któremu dostępna jest pełna rozmiarówka. Jesteśmy na rynku od ponad pietnastu lat i od początku specjalizujemy się w kategorii ubrania myśliwskie. Nasz sklep myśliwski to oczywiście nie tylko ubrania. Posiadamy szereg działów takich jak obuwie myśliwskie i odzież grzejąca. Do tego bardzo szeroką kategorię akcesoria myśliwskie. Również fani turystyki znajdą u nas potrzebne na wyprawy wyposażenie. Jesteśmy zlokalizowani w Piasecznie pod Warszawą.

Ubrania myśliwskie w dolasu.pl

Nasz salon myśliwski specjalizuje się w ubraniach dla myśliwych. Zaczynaliśmy jako wyłączny dystrybutor fińskiej firmy JahtiJakt. Fantastyczne i przystępne cenowo ubrania były hitem w polskich łowiskach. Obecnie posiadamy w swojej ofercie marki wszystkich czołowych producentów. Odzież myśliwska skandynawskich producentów takich jak Harkila, Seeland i Fjallraven jest znana wszystkim polskim myśliwym. Ubrania na polowania zbiorowe i cieplejsze na zasiadkę na ambonie myśliwskiej. Lekkie kurtki i spodnie na koziołka i nowoczesne ubrania w kamuflażu pixelowym. To wszystko możecie dostać w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Najszersza nasza oferta to fińska marka Alaska. Komplety myśliwskie na zbiorówkę i komplety myśliwskie w kamuflażu. Wpadnijcie na strony naszego sklepu dolasu.pl i zobaczcie pełną ofertę dla myśliwych.

Buty trekkingowe w salonie myśliwskim

Jak ważne są buty dla każdego myśliwego nie trzeba nikomu mówić. Obuwie trekkingowe posiada różną wysokość cholewki, do tego oczywiście powinno posiadać membranę. Dzięki membranie buty są nieprzemakalne i oddychają. Możemy przemieszczać się po polu i w lesie podczas opadów deszczu i śniegu. Do tego wejście w kałużę czy też rzeczkę nie stanowi problemu. Pamiętajcie, że dobór butów w sklepie internetowym nie jest takie trudne jak to się wydaje. Wszystkie buty myśliwskie posiadają stworzoną przez dolasu.pl tabele rozmiarów. Wymierzyliśmy długość wkładki. Wystarczy, że zmierzycie długość wkładki w butach, które posiadacie w domy i dobierzecie odpowiedni numer. Pamiętajcie, że salon myśliwski ma w swojej ofercie również kalosze dla myśliwych. Są wśród nich również modele ocieplane neoprenem. Dzięki temu możemy w nich chodzić również zima.

Dolasu.pl i akcesoria myśliwskie

Nasz Salon myśliwski posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które możemy określić jako akcesoria myśliwskie. Produkty takie jak pasy do broni, czy pasy myśliwskie. Stołki dla myśliwych Walkstool. Duża podkategoria pies myśliwskie gdzie znajdziecie wszystko dla swoich czworonożnych przyjaciół. Żywność liofilizowana, czyli zdrowe i proste w przygotowaniu jedzenie na ambonę i w podróż. Setki asortymentu który na pewno przyda się każdemu nemrodowi i każdej dianie. Dlatego zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu dolasu.pl w Piasecznie pod Warszawą. W sezonie jesteśmy otwarci również w soboty.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się