×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Vern

Noże myśliwskie Vern to dedykowane myśliwym do noże do patroszenia. Marka Vern to jedna z wielu pozycji, które dla myśliwych są dostępne w naszym sklepie. Jak wiemy noże różnią się pomiędzy sobą po pierwsze rodzajem stali a po drugie konstrukcją. Noże których rączki są gumowane mają je specjalnie kolorowane. Robimy to aby odłożony na ściółkę nóż był łatwy do znalezienia.

Noże Vern dla myśliwych

Te modele noży zostały wykonane z myślą o myśliwych. Krótka ale dedykowana kolekcja powinna zaspokoić Wasze wymagania. Warto zerknąć na model posiadający dwa ostrza ze stali nierdzewnej. Dodatkowo gumowana rączka jest w kolorze pomarańczowym. Dzięki temu rzucony na ziemię nóż z łatwością dostrzeżemy na ściółce. Istnieje mniejsza szansa że zostanie tam już na dłuższy czas. Noże Vern należą do budżetowych noży tym niemniej to duża przykrość zostawić go w łowisku. Pamiętajcie, że noże do patroszenia to tylko jedna z obowiązkowych pozycji do zabrania w łowisko. Kolejne to latarka czołówka pomagająca przy patroszeniu. Jeśli idziemy na zasiadkę to na pewno przyda się nam stołek Walkstool dla myśliwych. Jeśli zajrzycie w kategorie dostępne na stronie sklep myśliwski dolasu.pl na pewno znajdziecie tam wiele ciekawych pozycji.

Ubrania myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Nasz sklep dla myśliwych jest najbardziej znany z kategorii ubrania myśliwskie. Posiadamy szeroki wybór zarówno jeśli chodzi o spodnie myśliwskie jak również i kurtki myśliwskie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie odzież na wiosenne polowanie na koziołki jak również na zimowe zasiadki. Tutaj też przydadzą się Wam noże Vern. Oczywiście dużą pozycję zajmują komplety myśliwskie w kamuflażu. Szczególna rolę odgrywa bardzo ostatnio popularny kamuflaż pixelowy. Dla polskich myśliwych mamy wybór szereg marek skandynawskich. Na naszych półkach znajdziecie oczywiście modele Seeland i Harkila. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem fińskiej marki Alaska. Fani znajdą u nas także słynną markę z liskiem czyli Fjallraven. Kolorytu dopełniają marki francuskich producentów. Bardzo dobrze wykonane i atrakcyjne cenowo produkty Percussion i Verney Carron. Dlatego warto przyjechać do naszego sklepu dla myśliwych, nie tylko aby zakupić noże do patroszenia Vern. Tym bardziej że na pewno znajdziecie miejsce do zaparkowania.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się