×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Mugga

Jak denerwujące i dokuczliwe są komary i meszki wiedzą wszyscy, nie tylko myśliwi. Do tego dochodzi zagrożenie kleszczami przed którymi Mugga jako środki na komary i kleszcze również skutecznie chroni. Ta marka należy do preparatów, które chronią nas przed insektami. Opisywany preparat występuje w różnych wariantach, gdzie poszczególne produkty różnią się ilością składnika DEET. Jego stężenie waha się od 9,5% do aż 50%. Jest to o tyle ważne, że musimy mieć świadomość po pierwsze jak stosujemy repelent a po drugie jaką dawkę potrzebujemy aby skutecznie chronić się przed komarami.

Mugga dla myśliwych i na polowanie

Komary i meszki są niezwykle męczące. Dotyczy to sytuacji nie tylko na polowaniu. Jeśli siedzimy na ambonie myśliwskiej to bzyczące i szukające naszej krwi owady potrafią doprowadzić do szału. Dobre środki na komary to ważny element wyposażenia plecaka myśliwskiego. Oczywiście istnieje szeroki wachlarz środków, które stanowią dobrą ochrona przed insektami. Jednak Mugga należy to jednych z najlepszych. Jeśli mielibyśmy polecać Wam sposób jak walczyć z insektami to stosując repelenty wybierzemy ten środek. Jednak środki na kleszcze i komary to szeroka paleta. Jeśli wolicie urządzenia mechaniczne, które wytwarzają dym lub zapach odstraszający komary i meszki to rekomendujemy Thermacell. Wszystkie te środki znajdziecie w naszym sklepie myśliwskim.

Akcesoria myśliwskie na polowanie

Oczywiście komfort na polowaniu jest bardzo ważny. Dlatego zwykle zabieramy ze sobą plecak myśliwski lub torbę gdzie pomieścimy niezbędne akcesoria i preparat Mugga. Pamiętajmy o latarce myśliwskiej a także wabikach. Do tego jeśli nie idziemy na ambonę to przyda się nam stołek myśliwski Walkstool. Do tego żywność liofilizowana, czyli prosty w przygotowaniu, zdrowy i smaczny posiłek. Aby go przygotować wystarczy wrzątek a to zapewni nam termos myśliwski. W ten sposób jesteśmy przygotowani na łowy w każdych warunkach. Oczywiście nasz sklep myśliwski dolasu.pl specjalizuje się w odzieży dla myśliwych. Trzeba wiedzieć, że w ofercie posiadamy kurtki myśliwskie i spodnie najlepszych marek. Duży magazyn pozwala nam trzymać dla Was pełną rozmiarówkę. Mamy również preparaty Mugga i inne środki na kleszcze i komary. Dlatego jadąc do naszego sklepu macie dużą pewność, że znajdziecie odpowiednie dla siebie ubranie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się