×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Thermacell

Amerykańska rewolucja, czyli Thermacell - urządzenie na komary i meszki. Urządzenia Thermacell to sprawdzona ochrona przed komarami. Działa na zasadzie podgrzewania płytki, która jest nasączona specjalnym płynem tworzy obszar wolny od komarów i meszek. Urządzenie Thermacell przeciw komarom to ambony myśliwskie wolne od uciążliwych owadów. System chroni od komarów bez uciążliwego psikania preparatami po skórze i ubraniu, jest przy tym prawie bezwonny. Jest to sprawdzony i nowoczesny środek na komary.

Thermacell jako świetna ochrona przed komarami.

System, który oferujemy to ochrona od komarów na ambonie, ochrona od komarów na działce i spokojny odpoczynek. Dobrze wiemy jak miła jest praca na powietrzu bez insektów. Urządzenie Thermacell można ze sobą przenosić, tworząc strefę wolną od komarów i meszek. Różne rodzaje urządzeń mają możliwość przenoszenia w specjalnej kaburze. Dzięki temu mamy bańkę chroniącą nas przed insektami cały czas nad sobą. Ochrona przed insektami jest wtedy praktycznie stu procentowa. Sprawdzi się to nie tylko na polowaniu ale gdy na przykład uprawiacie birdwatching. Pomyślcie jak miło jest siedzieć podczas biesiady myśliwskiej na powietrzu i nie słyszeń bzyczących komarów.

Ochrona przed komarami na polowaniu

Oczywiście istnieją jeszcze inne środki przeciw komarom i są one dostępne w naszym sklepie. Jeśli wolicie repelenty, którymi możecie się popsikać na ubranie to rekomendujemy Wam preparat Mugga. Działa inaczej niż Thermacell. To doskonale sprawdzone rozwiązanie zawiera do 50% środka DEET. W sprawdzony sposób chroni on przed wszystkimi insektami. Kolejnym rozwiązaniem będzie wyprodukowany przez amerykańską firmę 3M produkt Ultrathon. Mniejsza zawartość DEET umożliwia stosowanie go bezpośrednio na skórę. Dlatego Ultrathon sprawdzi się szczególnie w lecie. Idąc na koziołka nie mamy na sobie zwykle kurtki czy polara. Jeśli założymy koszulkę z krótkim rękawem to ten preparat będzie jak znalazł.

Thermacell nie tylko na polowanie

W swojej ofercie sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką gamę akcesoriów dla myśliwych. To nie tylko ochrona przed komarami ale również takie kategorie jak książki myśliwskie i niezbędna na strzelnicy ochrona słuchu. Jeśli wybieracie się do naszego sklepu po odzież myśliwska to mamy jeden z największych asortymentów w Polsce. Posiadamy wszystkie rozmiary, tak aby przyjeżdzając do nas można było przymierzyć wybrane ubranie. Będąc u nas pamiętajcie, że komary pojawiają się co roku. Thermacell spokojnie może leżeć w garażu i jego włączenie uwolni Was od bzyczących natrętów. Co ważne jeśli wybierzecie się do sklepu dolasu.pl na pewno znajdziecie miejsce do parkowania.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się