×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Łowiec Polski

Tą nazwę zna każdy polski myśliwy. Wydawnictwo Łowiec polski wydaje książki myśliwskie najbardziej znanego kucharza wśród myśliwych i myśliwego wśród kucharzy, wielkiego gawędziarza Grzegorza Russaka. Grzegorz Russak gotował wspaniale i opowiadał o gotowaniu i łowiectwie pięknie. Najbardziej znaną książką jest "Wielka Kuchnia Myśliwska", inne pozycje Mistrza Grzegorza to "Praktyczna kuchnia myśliwska" lub "Dziczyzna na co dzień i od święta". Jak pamiętamy, chociażby z corocznych myśliwskich spotkań w Połczynie, Grzegorz Russak organizował również konkursy nalewek. "Tajemnice nalewek" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy chcą samemu spróbować je przyrządza.

Wydawnictwo Łowiec polski

Magazyn łowiecki Łowiec polski ma ponad 100 lat. Towarzyszy polskim myśliwym jako organ Polskiego Związku Łowieckiego. Jednak to nie tylko prasa myśliwska ale również wydawnictwo, które zapełnia biblioteki myśliwych niezliczoną ilością książki o tematyce łowickiej. Niezapomniany Grzegorz Russak gawędziarz i kucharz a przede wszystkim myśliwy popełnił wiele ciekawych pozycji książkowych. Wszystkie te książki myśliwskie zostały wydane przez wydawnictwo Łowiec polski. Tytuły, które są już klasyką i opowiadają jak z pozyskanego zwierza przygotować pyszne danie. Niezależnie czy polujemy na zwierzynę grubą czy też polujemy na daniele książki powiedzą nam jak świetnie przygotować mięso.

Książki myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Biblioteka myśliwego to oczywiście nie tylko pozycje o kulinariach. Łowiec polski wydaje szereg ciekawych pozycji. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę poradników. Możemy poszerzyć wiedzę na temat polowania i konserwacji broni. Dowiedzieć się jak elaboracja amunicji. Z drugiej strony pozyskamy wiedzę jak zbudować ambony myśliwskie. Oddzielną pozycją będą książki myśliwskie dla selekcjonerów. To poradniki i szczegółowe pozycje szkoleniowe, które uczą nas jak prawidłowo rozpoznać zwierzynę przed strzałem. Kolejna szeroko prezentowana pozycja to książki opowiadające o łowieckich przygodach. Możemy poczytać świetne historie o polowaniach w ubiegłych wiekach a także o przedwojennych przygodach łowickich. Łowiec polski to także zaplecze starych numerów magazynu o tym samym tytule. W obecnych czasach prasa łowicka zeszła do internetu i wydania papierowe sprzedają się coraz słabiej.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się