×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Skogen

Niemieckie ubrania myśliwskie Skogen są znane na naszym rynku od wielu lat. Tym bardziej, że w swojej ofercie mają bardzo szeroką gamę myśliwskich produktów. Zaczynając od kurtek i spodni myśliwskich poprzez polary i swetry myśliwskie. Ta marka to również duża oferta koszul i koszulek z obrazkami o tematyce myśliwskiej. Sklep myśliwski dolasu.pl ma również w ofercie rękawiczki myśliwskie oraz szaliki w tym modele w jaskrawych kolorach na polowania zbiorowe.

Skogen na polowanie

Niemiecka kultura łowiecka jest równie stara jak nasza. Oczywiście różnice kulturowe powodują, że nam w stylu ubierania się na polowanie bliżej do Skandynawii. Jednak niemieckie ubrania myśliwskie z naszej oferty świetnie sprawdzą się na polowaniu w Polsce. Co ważne nasi niemieccy dostawcy posiadają w swojej ofercie również produkty w naprawdę dużych rozmiarach czyli plus size. Dlatego niezależnie czy idziecie na polowanie na zwierzynę grubą czy będziecie wabić i wykonywać polowanie na lisy Skogen na pewno się sprawdzi. Pamiętajcie, że w letnie dni dobre ubranie to oczywiście ochrona przed insektami. Meszki i komary mogą nam dość mocno popsuć radość z polowania.

Niemieckie ubrania myśliwskie

W naszym kraju jak wiemy największą popularnością cieszą się skandynawskie ubrania myśliwskie. Marki takie jak Harkila, Seeland i fińska supermarka Alaska są dobrze znane polskim nemrodom. Skogen oferuje trochę inną wizualnie kolekcje odzieży myśliwskie. Jednak na pewno świetnie sprawdzi się ona Wam na polowaniu. W naszych magazynach staramy się posiadać pełną rozmiarówkę produktów tak abyście mogli przymierzyć je w naszym salonie myśliwskim w Piasecznie. Czeka tu na Was miłe przyjęcie i na pewno znajdziecie miejsce do zaparkowania. W ofercie naszego sklepu posiadamy również szeroki wybór kategorii akcesoria myśliwskie.

Skogen i akcesoria dla myśliwych w sklepie dolasu.pl

Sklep myśliwski to nie tylko broń, amunicja i odzież myśliwska. To także szeroka oferta akcesoriów dzięki którym myśliwy może ułatwić sobie życie na polowaniu. Zaczynając od tak prozaicznych rzeczy jak środki na komary poprzez stołki Walkstool dla myśliwych i konieczne pasy i paski do broni. Latarki i noże myśliwskie a także szeroka biblioteczka myśliwego. Powinnismy cały czas poszerzać swoją wiedzę o łowiectwie a także znać historię. Cały ten asortyment jest dostępny w sklepie dolasu.pl gdzie serdecznie Was zapraszamy. Darz Bór!  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się