×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

StolArt

StolArt to polska firma wykonująca piękne deski pod poroża i deski pod oręż. Szeroka gama desek pod poroża kozła lub poroże byka posiada różne kształty i rozmiary oraz szczegóły wykończenia. Deski pod oręż dzika również oferowane są w różnych rozmiarach i maja piękny, owalny kształt. Firma specjalizuje się w ich produkcji od wielu lat. Dbałość o detale wykonania, dobry jakościowo materiał i lakiery użyte przy wykonaniu desek to wizytówka firmy. Nasi myśliwi mają do dyspozycji ponad dziesięć różnych modeli desek, które oferuje Wam sklep myśliwski dolasu.pl

StolArt oferta dla myśliwych

Deski wykonywane przez naszego polskiego dostawce mają kształty dostosowane oczywiście to rodzaju i wielkości oręża i poroża które będą prezentować. Na stronie naszego sklepu dolasu.pl możecie powiększyć zdjęcia i dokładnie zobaczyć szczegóły produktu. Oczywiście każde deski pod poroża i oręż są zwymiarowane. Możecie sprawdzić, czy te wymiary odpowiadają posiadanemu przez Was trofeum. Przy większych ilościach można pokusić się o złożenie zamówienia na przygotowanie przez StolArt deski na specjalny wymiar. `To duża przewaga jeśli posiadamy sprawdzonego i polskiego dostawcę, który na miejscu może wykonać dla nas dany produkt. W swojej ofercie posiadamy również innego polskiego wykonawcę, firmę 2Wolfs. Wykonuje one galanterię skórzaną i różnego rodzaju akcesoria myśliwskie ze skóry i nie tylko.

Deski pod poroża i inne akcesoria myśliwskie

Oferta sklepu myśliwskiego dolasu.pl jest naprawdę bardzo szeroka. To oczywiście nie tylko produkty firmy StolArt. Specjalizujemy się w kategorii ubrania myśliwskie, czyli posiadamy kurtki myśliwskie i spodnie myśliwskie wielu uznanych producentów. Głownie są to firmy skandynawskie prezentujące takie marki jak: Harkila, Seeland czy dobrze znaną polskim myśliwym Alaska. Szeroka gama odzieży myśliwskiej zarówno na letnie podchodzenie koziołka jak i na zimowe zasiadki. Komplety myśliwskie na zbiorówkę tak samo jak coraz bardziej popularne ubrania w kamuflażu są dostępne w naszym sklepie. Mamy również buty myśliwskie i szeroką ofertę kaloszy myśliwskich. To wszystko znajdziecie w naszym sklepie w Piasecznie pod Warszawą. A na miejscu mamy parking więc bez problemu znajdziecie miejsce.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się