×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Esbit

Termosy dla myśliwych to możliwość wypicia ciepłej kawy lub herbaty po długich godzinach siedzenia na zwyżce czy ambonie myśliwskiej. To również możliwość rozgrzania się i poprawienia koncentracji. Sklep dla myśliwych dolasu.pl posiada pełną ofertę termosów firmy ESBIT. Najbardziej klasyczny i kupowany termos ma pojemność 0,5l i jest to model Esbit Vaccum Flask, dostępny oczywiście w naszym sklepie myśliwskim. Ten model termosa jest dostępny również w innych, większych pojemnościach.

Esbit i termos obiadowy

Inne termosy dla myśliwych i dla planujących dłuższe wyjścia do lasu to modele nie tylko na płyny. W swojej ofercie nasza firma ma szeroką gamę termosów dla turystów czy zwolenników trekkingu. ESBIT przygotował ofertę termosów obiadowych. Termosy charakteryzują się dużą wytrzymałością i utrzymują temperaturę przez długi okres czasu, również w niskich temperaturach zewnętrznych. Mają też znacznie większy otwór wejściowy. Możemy bez problemu włożyć w nie mięso czy ziemniaki. Równie swobodnie możemy z nich bezpośrednio jeśli. To wygodne rozwiązanie jeśli siedzimy na zasiadce na polowanie na zwierzynę grubą lub na polowaniu na lisy.

Jedzenie na polowaniu

Esbit daje Wam możliwość zjedzenia nie tylko specjałów przyniesionych z domu. Możecie na przykład spróbować żywność liofilizowana. Zabieracie w termos gorącą wodę i zalewacie jedzenie liofilizowane. Do wyboru w naszym sklepie myśliwskim macie szeroki wybór dań. Od bigosu i jajecznicy do różnego rodzaju mięs z kaszą czy ryżem. Jest nawet pyszny Beef Strogonow i wiele odmian kurczaka w różnych sosach i przyprawach. Żywność liofilizowana jest po pierwsze zdrowa i sycąca. Po drugie prosta w przygotowaniu i nie zajmuje dużo miejsca. W plecaku zmieści się nawet w małej kieszeni. Nasz sklep rekomenduje żywność Lyofood, polskiej firmy z Kalisza.

Esbit i inne akcesoria dla myśliwych

Nasz sklep myśliwski oferuje naprawdę szeroką gamę produktów dla myśliwych. Oczywiście nasza specjalność to ubrania myśliwskie. Znajdziecie kurtki i spodnie myśliwskie na każdą porę roku i każdy rodzaj polowania. Mamy również inne części garderoby czyli polary myśliwskie, czapki, rękawiczki, czapki, czy bieliznę termalną. Polecamy Wam również stołki dla myśliwych Walkstool czy też dział ochrona przed insektami.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się