×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Grandel

Sklep myśliwski dolasu.pl ma w swojej ofercie książki myśliwskie wielu wydawnictw. Jednym z nich jest wielkopolski Grandel. To solidna marka, której najbardziej znane pozycje to serie Z półki myśliwego. Do tego wydawnictwo ma w swojej ofercie szereg ciekawych pozycji dla młodzieży i dzieci. Pomagają one zrozumieć działanie leśnego ekosystemu, uczą i bawią. Zapraszamy do odwiedzenia kategorii książki myśliwskie w naszym sklepie dla myśliwych. Oczywiście to jedna z bardzo wielu kategorii które mamy w ofercie dla naszych myśliwych. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu w Piasecznie pod Warszawą. Poza szerokim wyborem produktów mamy też dużo miejsca do zaparkowania i książki wydawnictwa Grandel.

Wydawnictwo Grandel

Z półki myśliwego to seria książek, które są idealnym poradnikiem dla myśliwego. Możemy dowiedzieć się jak dbać o trofea myśliwskie. Kolejna ciekawa pozycja to poradnik jak wybrać broń myśliwską. Nie jest to proste a jak zapytamy kolegów myśliwych to będziemy mieć tyle opinii ilu nemrodów zapytamy. Na polowaniu często zdarza się poszukiwanie postrzałków. Poradnik jak poszukiwać postrzałki zwierzyny grubej to również pozycja wydawnictwa Grandel. Zanim oddamy strzał musimy rozpoznać cel. Strzał do nierozpoznanego  celu to przestępstwo. Żeby nie być zawieszonym w pozyskiwaniu samców zwierzyny płowej musimy dobrze wiedzieć do czego strzelamy. Dlatego książka ocena wieku zwierzyny grubej przed strzałem to obowiązkowa pozycja dla selekcjonerów.

Co kupić w sklepie myśliwskim?

Sklep myśliwski dolasu.pl to bardzo szeroka oferta ubrań myśliwskich. Oczywiście również książki Grandel. Odzież najbardziej znanych marek takich jak Harkila, Alaska, Anar, Seeland czy FjallRaven i to dostępna w pełnej rozmiarówce. Niezależnie czy idziemy na polowanie na zwierzynę grubą czy na polowanie na muflony ubranie powinno zapewnić nam komfort termiczny i swobodę polowania. Nowoczesne rozwiązania, membrany takie jak Gore-Tex® i ocieplenia z technologicznie zaawansowanych materiałów to obecnie standard. Nasz sklep ma dla Was uniwersalne ubrania całoroczne i ciepłe ubrania na zimowe zasiadki. Do tego jaskrawe i bezpieczne ubrania na polowania zbiorowe. Jeśli będziecie chcieli iść na kozła to lekkie i letnie ubrania również znajdziecie na naszych półkach. A nie zapomnijcie o poszerzaniu wiedzy myśliwskiej i czytajcie książki Grandel

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się