×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Hubertus Hunting

Ubrania myśliwskie to główna domena naszej oferty dla myśliwych i dlatego odzież Hubertus Hunting jest w naszej szerokiej ofercie. Hubertus Collection to budżetowe ubrania dobrej jakości. Ta odzież myśliwska znalazła w naszym kraju szeroką rzeszę zwolenników. Mimo dość ograniczonego asortymentu zawsze możecie znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej, że w ofercie znajdziecie kurtki myśliwskie razem ze spodniami. Do tego polary i kamizelki myśliwskie. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl dokłada wszelkich starań aby w ofercie była pełna rozmiarówka tych produktów.

Hubertus Hunting dla myśliwych

Kurtki i spodnie myśliwskie to oczywiście podstawa ubrania dla myśliwych. Oczywiście jest jeszcze szereg innych części garderoby i są one dostępne w naszym sklepie. Polary myśliwskie czy bielizna termalna Hubertus Hunting to konieczne i funkcjonalne ocieplacze. Idąc na polowanie z zasiadki nie możemy o nich zapomnieć. Również podczas polowań zbiorowych, kiedy długo stoimy na linii a wiatr hula mogą się przydać. Komfort termiczny na polowaniu jest bardzo ważny i dlatego sklep myśliwski dolasu.pl wprowadził do swojego asortymentu również odzież grzejąca. Zasilane power bankiem włókna węglowe rozgrzewają się i zapewniają ciepło. To bardzo ciekawe rozwiązanie i propozycja nie tylko dla myśliwych. Z powodzeniem wykorzystamy ubrania grzejące w sporcie, podczas spacerów i pracy w pomieszczeniach o obniżonej temperaturze. Wybierając Hubertus Collection sięgnijcie również po odzież grzejącą.

Jak wybrać ubranie w sklepie internetowym?

To co może wydawać się trudne jest tak naprawdę bardzo proste. Jak można dobrać rozmiar na odległość? Czy kupujecie Hubertus Hunting czy Harkila zadanie jest proste. Należy zmierzyć posiadane w domu ubranie a następnie porównać swoje wyniki z tabelami rozmiarów, które mamy przy produktach. Przemierzyliśmy dla Was nasze główne produkty i zakupy w naszym sklepie internetowym są naprawdę proste. Hubertus Collection ma również tabele rozmiarów. Oczywiście jeśli rozmiar nie będzie się zgadzał to bez problemu wymienimy go Wam na inny. To samo dotyczy buty myśliwskie. Na naszych stronach znajdziecie poradnik jak wybrać buty trekkingowe ale również ich wkładki zostały zmierzone. Wystarczy zmierzyć swoją wkładkę w bucie i porównać z wynikami z tabeli. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu myśliwskiego w Piasecznie

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się